Вистински одмор и рекреација во Банско (20.12.2018-19.02.2019)! 14% попуст на ноќевање во апартман со појадок и вечера + користење на СПА центарот во Apart Hotel Aspen во вредност од 2728 ден. (44 еур) по цена од 2356 ден. (38 еур)

РАСПРОДАДЕНО

Вистински одмор и рекреација во Банско (20.12.2018-19.02.2019)! 14% попуст на ноќевање во апартман со појадок и вечера + користење на СПА центарот во Apart Hotel Aspen во вредност од 2728 ден. (44 еур) по цена од 2356 ден. (38 еур)

Цена

2,356 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,728 ден.

Попуст

14%

Заштеда

372 ден.

Купени : 18

 • Kralev dvor 3 Bansko, Bulgaria (България), 2770

 • +359 882 004 417

 • info@aparthotelaspen.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање во апартман со една спална и дневен престој на база појадок и вечера (HB) 
 • Бесплатно користење на СПА (базен, сауна, парна бања)
 • Бесплатен паркинг (ограничен број места)
 • Бесплатно WiFi

*Понудата не важи за период 06.12-09.12.2018 и 24.12 - 03.01.2019

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите два купона


Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.12.2018 до 19.02.2019
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Потребно е да прикажете испечатен купонот при пристигнување во хотелот.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите два купона
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Доплати:
 • За деца до 4.99 години е бесплатно за ноќевање со појадок
 • За дете од 5-11.99 години се доплаќа 15 евра од ден
 • За дете над 12 години или трето возрасно лице се доплаќа 20 евра од ден
 • Сите доплати се вршат во хотелот.
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • По истекот на рокот за користење купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена

Опис

Aparthotel Aspen се наоѓа на само 3 минути од главниот ски лифт во Банско. Овој хотел располага со елеганти апартмани со поглед кон планината.

Пријатниот амбиент во ресторанот допринесува до комплетно искуство на вешто подготвена локална и интернационална кујна. Престојот секако нема да е комплетен доколку не поминете мигови на релаксација во модерниот СПА центар каде можете да уживате во сауната, парната бања и внатрешниот базен.

Во духот на удобноста тука е и лоби барот каде можете да се опуштите со освежувачки коктели, или пак да пливате во базенот. Удобниот престој е овозможен во модерните соби и апартмани кои се опремени со кујна, LCD телевизори, сателитска телевизија, и се разбира бесплатен пристап до сауната, парната бања и базенот.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.