Уживајте во Разлог во Октомври! До 34% попуст на пакет од 2, 3 или 4 ноќевања со појадок и вечера во сместување по избор + користење на Relax зона во Aspen Resort Golf Ski

Цена од

2666 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3844 ден.

Попуст

31%

Заштеда

1178 ден.

Купени: 14

Добивате

Понудата е по лице за пакет ноќевања во сместување по избор 

Опции на понудата:

2 HВ ноќевањa во студио + Relax зона 3,844 ден. (62 еур)
2,666 ден. (43 еур)
3 HВ ноќевањa во студио + Relax зона 5,766 ден. (93 еур)
3,968 ден. (64 еур)
4 HВ ноќевања во студио + Relax зона 7,688 ден. (124 еур)
5,084 ден. (82 еур)
2 HB ноќевања во еднособен апартман + Relax зона 4,092 ден. (66 еур)
2,914 ден. (47 еур)
3 HB ноќевања во еднособен апартман + Relax зона 6,138 ден. (99 еур)
4,216 ден. (68 еур)
4 HB ноќевања во еднособен апартман + Relax зона 8,184 ден. (132 еур)
5,394 ден. (87 еур)
2 HB ноќевања во двособен апартман + Relax зона 3,720 ден. (60 еур)
2,666 ден. (43 еур)
3 HB ноќевања во двособен апартман + Relax зона 5,580 ден. (90 еур)
3,844 ден. (62 еур)
4 HB ноќевања во двособен апартман + Relax зона 7,440 ден. (120 еур)
5,022 ден. (81 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Појадок и вечера на шведска маса (при помалку од 25 гости на сет мени)
 • Користење на сауна парк (2 вида сауни, парна бања и релакс зона) и фитнес центар
 • Користење на внатрешен стоплен базен на 30 степени + џакузи
 • Детско катче и аниматор
 • WiFi интернет во рецепцијата и лоби барот
 • Надвoрешен паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.10.2019 до 31.10.2019
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • За откажување на резервацијата задолжително е да испратите емаил на хотелот 5 дена пред пристигнувањето во хотелот. Во спротивно истата нема да биде откажана и ќе се смета за искористена.
 • За закуп на соба потребни се минимум две лица, односно потребно е да купите минимум два купони.
 • Во студио за 2 лица може да се сместат максимум 2 возрасни лица + 1 дете на дополнителен кревет.
 • Во двособен апартман може да се сместат минимум 4 возрасни, односно потребно е да купите минимум 4 купони
 • За прво дете до 5.99 год. сместувањето на дополнителен кревет е бесплатно
 • Доплати:
 • За прво и второ дете од 6-11.99 год, на дополнителен кревет, се доплаќа 50% oд сумата согласно пакетот на ноќевања во типот на сместувањето
 • За трет возрасен на дополнителен кревет, се доплаќа 70% oд сумата согласно пакетот на ноќевања во типот на сместувањето
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот.
 • Доколку не ги искористите купоните до наведениот рок во зделката, средствата за купоните не можат да се рефундираат

Опис

Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа” се наоѓа во живописната Разлошка котлина, заобиколен од величествените Рила, Пирин и Родопи, кои се дел од Националниот Парк Пирин и под защитата на УНЕСКО заради разнообразната флора и фауна. Комплексот се наоѓа 10 мин. со кола од зимскиот центар Банско, а голф играчиштето (со 18-дупки) “Пирин Голф” проектирано од светскиот Ian Woosman е на само на 300м од хотелот. Сите соби и апартмани во Аспен Ризорт се луксузно опремени и со кабелска телевизија TV, DVD, телефон, тераса, купатило со каде, кујна и вклучително со електрични уреди и садови и прибор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.