Зимска релаксација во Разлог (03.01 - 31.03.2020)! До 28% попуст на пакет од 2, 3, 5 или 7 ноќевања со појадок и вечера во сместување по избор + користење на Relax зона во Aspen Resort Golf Ski

Цена од

3472 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4464 ден.

Попуст

22%

Заштеда

992 ден.

Преостанато време

Купени: 10

Добивате

Понудата е по лице за пакет ноќевања во сместување по избор 

Опции на понудата:

2 HВ ноќевањa во студио + Relax зона 4,588 ден. (74 еур)
3,534 ден. (57 еур)
2 HB ноќевања во еднособен апартман + Relax зона 5,084 ден. (82 еур)
3,844 ден. (62 еур)
2 HB ноќевања во двособен апартман + Relax зона 4,464 ден. (72 еур)
3,472 ден. (56 еур)
3 HВ ноќевањa во студио + Relax зона 6,882 ден. (111 еур)
5,208 ден. (84 еур)
3 HB ноќевања во еднособен апартман + Relax зона 7,626 ден. (123 еур)
5,704 ден. (92 еур)
3 HB ноќевања во двособен апартман + Relax зона 6,696 ден. (108 еур)
5,146 ден. (83 еур)
5 HВ ноќевањa во студио + Relax зона 11,470 ден. (185 еур)
8,556 ден. (138 еур)
5 HB ноќевања во еднособен апартман + Relax зона 12,710 ден. (205 еур)
9,362 ден. (151 еур)
5 HB ноќевања во двособен апартман + Relax зона 11,160 ден. (180 еур)
8,494 ден. (137 еур)
7 HВ ноќевањa во студио + Relax зона 16,058 ден. (259 еур)
11,780 ден. (190 еур)
7 HB ноќевања во еднособен апартман + Relax зона 17,794 ден. (287 еур)
12,896 ден. (208 еур)
7 HB ноќевања во двособен апартман + Relax зона 15,624 ден. (252 еур)
11,656 ден. (188 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Појадок и вечера на шведска маса (при помалку од 25 гости на сет мени)
 • Користење на сауна парк (2 вида сауни, парна бања и релакс зона) и фитнес центар
 • Користење на внатрешен затоплен базен на 30 степени + џакузи
 • Детско катче и аниматор
 • Транспорт до/од Гондолата
 • WiFi интернет во рецепцијата и лоби барот
 • Надвoрешен паркинг

​​​​​​​*Понудата не е валидна за термини 14-16.02.2020 год. и 02-04.03.2020 год.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.01.2020 до 31.03.2020
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • За откажување на резервацијата задолжително е да испратите емаил на хотелот 5 дена пред пристигнувањето во хотелот. Во спротивно истата нема да биде откажана и ќе се смета за искористена.
 • За закуп на соба потребни се минимум две лица, односно потребно е да купите минимум два купони.
 • Понудата не е валидна за термини 14-16.02.2020 год. и 02-04.03.2020 год.
 • За прво дете до 5.99 год. сместувањето на дополнителен кревет е бесплатно
 • Доплати:
 • За дете (и прво и второ) од 6-11.99 год, на дополнителен кревет, се доплаќа 12 € од ден
 • За трет возрасен на дополнителен кревет, се доплаќа 22 € од ден
 • За туристичка такса се доплаќа 0.76 лева на ден за 1 лице (независно од возраст)
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот.
 • Во студио за 2 лица може да се сместат максимум 2 возрасни лица + 1 дете на дополнителен кревет.
 • Во двособен апартман може да се сместат 4 возрасни, односно потребно е да купите 4 купони
 • Доколку не ги искористите купоните до наведениот рок во зделката, средствата за купоните не можат да се рефундираат

Опис

Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа” се наоѓа во живописната Разлошка котлина, заобиколен од величествените Рила, Пирин и Родопи, кои се дел од Националниот Парк Пирин и под защитата на УНЕСКО заради разнообразната флора и фауна. Комплексот се наоѓа 10 мин. со кола од зимскиот центар Банско, а голф играчиштето (со 18-дупки) “Пирин Голф” проектирано од светскиот Ian Woosman е на само на 300м од хотелот. Сите соби и апартмани во Аспен Ризорт се луксузно опремени и со кабелска телевизија TV, DVD, телефон, тераса, купатило со каде, кујна и вклучително со електрични уреди и садови и прибор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.