Одмор во Разлог, Банско во Август и Септември! 25% попуст на пакет 3, 5 или 7 FB+ ноќевања со појадок, ручек и вечера за сместување по избор + користење на СПА во Aspen Resort Golf Ski & Spa

РАСПРОДАДЕНО

Одмор во Разлог, Банско во Август и Септември! 25% попуст на пакет 3, 5 или 7 FB+ ноќевања со појадок, ручек и вечера за сместување по избор + користење на СПА во Aspen Resort Golf Ski & Spa

Цена

4,216 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,621 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1,405 ден.

Купени : 57

Добивате

Пакет ноќевања 3, 5 или 7 со појадок, ручек и вечерa (FB+) по лице во сместување по избор + користење на СПА:

Пакет ноќевања по лице при сместување во студио (макс. 2 лица + дете):

 • 3 FВ+ ноќевања во студио + СПА, цена: 5621 ден. (90.67 еур.) 4216 ден. (68 еур.)
 • 5 FB+ ноќевања во студио + СПА, цена: 8928 ден. (144 еур.) 6696 ден. (108 еур.)
 • 7 FB+ ноќевања во студио + СПА, цена: 12 317 ден. (198.67 еур.) 9238 ден. (149 еур.)

Пакет ноќевања по лице при сместување во еднособен апартман (макс. 3 лица):

 • 3 FB+ ноќевања во едноспален апартман + СПА, цена: 5952 ден. (96 еур.) 4464 ден. (72 еур.)
 • 5 FB+ ноќевања во едноспален апартман + СПА, цена: 9589 ден. (154.67 еур.) 7192 ден. (116 еур.)
 • 7 FB+ ноќевања во едноспален апартман + СПА, цена: 13 227 ден. (213.3 еур.) 9920 ден. (160 еур.)

Пакет ноќевања по лице при сместување во двособен апартман (мин. 4 лица):

 • 3 FB+ ноќевања во двоспален апартман + СПА, цена: 5456 ден. (88 еур.) 4092 ден. (66 еур.)
 • 5 FB+ ноќевања во двоспален апартман + СПА, цена: 8845 ден. (142.67 еур.) 6634 ден. (107 еур.)
 • 7 FB+ ноќевања во двоспален апартман + СПА, цена: 12 152 ден. (196 еур.) 9114 ден. (147 еур.)

Во понудата е вклучено:

 • Ноќевање појадок, ручек и вечера на шведска маса
 • Користење на сауна парк (2 вида сауни, парна бања и релакс зона) и фитнес центар
 • Користење на покриен стоплен базен на 30 степени + џакузи
 • Користење на надворешен базен
 • Детско катче со аниматор
 • Туристичка такса и данок
 • WiFi интернет околу рецепцијата и лоби барот
 • Надоврешен паркинг
 • Туристичка таска, осигурување и дополнителни такси

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.08.2017 до 30.09.2017
 • На 18.08.17 и 19.08.17 хотелот не располага со еднособни апартмани
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • За откажување на резервацијата задолжително е да испратите емаил на хотелот 5 дена пред пристигнувањето во хотелот. Во спротивно истата нема да биде откажана и ќе се смета за искористена.
 • За закуп на соба потребни се минимум две лица, односно потребно е да купите два купони.
 • Во студио за 2 лица може да се сместат 2 возрасни лица + 1 дете на дополнителен кревет.
 • Во едноспален апартман може да се сместат максимум 3 возрасни лица.
 • Во двоспален апартман може да се сместат минимум 4 возрасни лица.
 • Дете до 5.99 год. се сместува бесплатно во соба со двајца возрасни.
 • Доплати:
 • Доплата за дете од 6-11.99 год, за 3 FB+ ноќевања на дополнителен кревет во студио за 2 лица, цена: 2108 ден. (34 еур.); за 5 FB+ ноќевања, цена: 3348 ден. (54 еур.); за 7 FВ+ ноќевања, цена: 4619 ден. (74.5 еур.)
 • Доплата за возрасен за 3 FВ+ ноќевања на дополнителен кревет во студио за 2 лица, цена: 2951 ден. (47.6 еур.); за 5 НВ ноќевања цена: 4687 ден. (75.6 еур.); за 7 НВ ноќевања, цена: 6466 ден. (104.3 еур.)
 • Доплата за дете од 6-11.99 год, за 3 FB+ ноќевања на дополнителен кревет во едноспален апартман, цена: 2232 ден. (36 еур.); за 5 FB+ ноќевања, цена: 3596 ден. (58 еур.); за 7 FВ+ ноќевања, цена: 4960 ден. (80 еур.)
 • Доплата за возрасен, за 3 FB+ ноќевања на дополнителен кревет во едноспален апартман, цена: 3125 ден. (50.4 еур.); за 5 FB+ ноќевања, цена: 5034 ден. (81.2 еур.); за 7 FВ+ ноќевања, цена: 6944 ден. (112 еур.)
 • Доплата за дете од 6-11.99 год, за 3 FB+ ноќевања на дополнителен кревет во двоспален апартман, цена: 2046 ден. (33 еур.); за 5 FB+ ноќевања, цена: 3317 ден. (53.5 еур.); за 7 FВ+ ноќевања, цена: 4557 ден. (73.5 еур.)
 • Доплата за возрасен, за 3 FB+ ноќевања на дополнителен кревет во двоспален апартман, цена: 2864 ден. (46.2 еур.); за 5 FB+ ноќевања, цена: 4644 ден. (74.9 еур.); за 7 FВ+ ноќевања, цена: 6380 ден. (102.9 еур.)
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не ги искористите купоните до наведениот рок во здлеката, средствата за купоните не можат да се рефундираат

Опис

Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа” се наоѓа во живописната Разлошка котлина, заобиколен од величествените Рила, Пирин и Родопи, кои се дел од Националниот Парк Пирин и под защитата на УНЕСКО заради разнообразната флора и фауна. Комплексот се наоѓа 10 мин. со кола од зимскиот центар Банско, а голф играчиштето (со 18-дупки) “Пирин Голф” проектирано од светскиот Ian Woosman е на само на 300м од хотелот. Сите соби и апартмани во Аспен Ризорт се луксузно опремени и со кабелска телевизија TV, DVD, телефон, тераса, купатило со каде, кујна и вклучително со електрични уреди и садови и прибор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ