Уживајте во Разлог, Банско во Август и Септември! До 32% попуст на пакет од 2, 3 или 4 НВ ноќевања со појадок и вечера + користење на СПА во Aspen Resort Golf Ski & Spa

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте во Разлог, Банско во Август и Септември! До 32% попуст на пакет од 2, 3 или 4 НВ ноќевања со појадок и вечера + користење на СПА во Aspen Resort Golf Ski & Spa

Цена

4,650 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,820 ден.

Попуст

32%

Заштеда

2,170 ден.

Купени : 42

Добивате

Пакет ноќевања со појадок и вечерa (HB) по лице во сместување по избор + користење на СПА

 • 2 HB ноќевања во студио + СПА, цена: 3410 ден. (55 еур.) 2418 ден. (39 еур.)
 • 3 HB ноќевања во студио + СПА, цена: 5115 ден. (82.5 еур.) 3596 ден. (58 еур.)
 • 4 HB ноќевања во студио + СПА, цена: 6820 ден. (110 еур.) 4650 ден. (75 еур.)

Во понудата е вклучено:

 • Ноќевање со појадок и вечера на шведска маса
 • Користење на сауна парк (2 вида сауни, парна бања и релакс зона) и фитнес центар
 • Користење на покриен стоплен базен на 30 степени + џакузи
 • Користење на надворешен базен
 • Детско катче со аниматор
 • Туристичка такса и данок
 • WiFi интернет околу рецепцијата и лоби барот
 • Надоврешен паркинг
 • Туристичка таска, осигурување и дополнителни такси

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.08.2017 до 16.10.2017
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • За откажување на резервацијата задолжително е да испратите емаил на хотелот 5 дена пред пристигнувањето во хотелот. Во спротивно истата нема да биде откажана и ќе се смета за искористена.
 • За закуп на соба потребни се минимум две лица, односно потребно е да купите два купони.
 • Во студио за 2 лица може да се сместат максимум 2 возрасни лица + 1 дете на дополнителен кревет.
 • Дете до 5.99 год. се сместува бесплатно во соба со двајца возрасни.
 • Доплати:
 • Доплата за дете од 6-11.99 год, за 2 HB ноќевањe на дополнителен кревет во студио за 2 лица - 1209 ден. (19.5 еур.); за 3 HB ноќевања - 1798 ден. (29 еур.); за 4 НВ ноќевања - 2325 ден. (37.5 еур.)
 • Доплата за возрасен за 2 НВ ноќевања на дополнителен кревет во студио за 2 лица - 1693 ден. (27.3 еур.); за 3 НВ ноќевања - 2517 ден. (40.6 еур.); за 4 НВ ноќевања - 3255 ден. (52.5 еур.)
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не ги искористите купоните до наведениот рок во здлеката, средствата за купоните не можат да се рефундираат

Опис

Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа” се наоѓа во живописната Разлошка котлина, заобиколен од величествените Рила, Пирин и Родопи, кои се дел од Националниот Парк Пирин и под защитата на УНЕСКО заради разнообразната флора и фауна. Комплексот се наоѓа 10 мин. со кола од зимскиот центар Банско, а голф играчиштето (со 18-дупки) “Пирин Голф” проектирано од светскиот Ian Woosman е на само на 300м од хотелот. Сите соби и апартмани во Аспен Ризорт се луксузно опремени и со кабелска телевизија TV, DVD, телефон, тераса, купатило со каде, кујна и вклучително со електрични уреди и садови и прибор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ