Снежно уживање во Разлог (Декември-Март)! До 24% попуст на 2, 3, 5 или 7 ноќевања со појадок и вечера по избор + користење на СПА во Aspen Resort Golf Ski & Spa

РАСПРОДАДЕНО

Снежно уживање во Разлог (Декември-Март)! До 24% попуст на 2, 3, 5 или 7 ноќевања со појадок и вечера по избор + користење на СПА во Aspen Resort Golf Ski & Spa

Цена

3,162 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,844 ден.

Попуст

18%

Заштеда

682 ден.

Купени : 125

Добивате

Понудата е по лице и вклучува пакет од 2, 3, 5 или 7 ноќевања со појадок и вечерa (HB) во сместување по избор

Сместување во студио (мин. 2 лица):

 • 2 ноќевања, цена: 3162 ден. (51 еур)
 • 3 ноќевања, цена: 4650 ден. (75 еур)
 • 5 ноќевања, цена: 7626 ден. (123 еур)
 • 7 ноќевања, цена: 10 416 ден. (168 еур)

Сместување во еднособен апартман (мин. 2 лица):

 • 2 ноќевања, цена: 3286 ден. (53 еур)
 • 3 ноќевања, цена: 5146 ден. (83 еур)
 • 5 ноќевања, цена: 8432 ден. (136 еур)
 • 7 ноќевања, цена: 11 532 ден. (186 еур)

Сместување во двособен апартман (мин. 4 лица):

 • 2 ноќевања, цена: 3100 ден. (50 еур)
 • 3 ноќевања, цена: 4588 ден. (74 еур)
 • 5 ноќевања, цена: 7502 ден. (121 еур)
 • 7 ноќевања, цена: 10 354 ден. (167 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Користење на СПА центар (2 вида сауни, парна бања и релакс зона) и фитнес центар
 • Користење на покриен стоплен базен на 30 степени + џакузи
 • Детско катче со аниматор
 • Туристичка такса и данок
 • WiFi интернет на рецепцијата и лоби барот
 • Надоврешен паркинг
 • Транспорт до ски лифтот

*Понудата не важи за период 22-26.12.2017, 29.12.2017-02.01.2018, 13-14.02.2018 и 03-06.03.2018

*Во периодот од 02.01.2018 – 06.01.2018 хотелот не располага со слободни капацитети во стандарно и делукс студио


Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.12.2017 до 09.04.2018
 • Понудата не важи за период 22-26.12.2017, 29.12.2017-02.01.2018, 13-14.02.2018 и 03-06.03.2018
 • Во периодот од 02.01.2018 – 06.01.2018 хотелот не располага со слободни капацитети во стандарно и делукс студио
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • За откажување на резервацијата задолжително е да испратите емаил на хотелот 5 дена пред пристигнувањето во хотелот. Во спротивно истата нема да биде откажана и ќе се смета за искористена.
 • Понудата важи за едно лице, за сместување во двокреветно сутдио (макс капацитет 2 возразни + 1 дете), еднособен апартман (макс капацитет 2 возразни + 1 дете) или апартман за лица (мин 4 лица)
 • За закуп на студио и еднособен апартмн потребни се две лица.
 • Доплати:
 • Дете до 5.99 год. се сместува бесплатно во соба со двајца возрасни.
 • Дете од 6 до 11.99 год доплаќа 10 еур за ноќевање со појадок и вечера.
 • Трето воразно лице доплаќа 21 еур за ноќевање со појадок и вечера.
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не ги искористите купоните до наведениот рок, истите пропаѓаат и средствата не можат да бидат рефундирани

Опис

Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа” се наоѓа во живописната Разлошка котлина, заобиколен од величествените Рила, Пирин и Родопи, кои се дел од Националниот Парк Пирин и под защитата на УНЕСКО заради разнообразната флора и фауна. Комплексот се наоѓа 10 мин. со кола од зимскиот центар Банско, а голф играчиштето (со 18-дупки) “Пирин Голф” проектирано од светскиот Ian Woosman е на само на 300м од хотелот. Сите соби и апартмани во Аспен Ризорт се луксузно опремени и со кабелска телевизија TV, DVD, телефон, тераса, купатило со каде, кујна и вклучително со електрични уреди и садови и прибор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ