Одмор во Разлог, Банско (Јули - Септември)! До 45% попуст на пакет 3, 5 или 7 FB+ ноќевања со појадок, ручек и вечера за сместување по избор + користење на СПА во Aspen Resort Golf Ski & Spa

РАСПРОДАДЕНО

Одмор во Разлог, Банско (Јули - Септември)! До 45% попуст на пакет 3, 5 или 7 FB+ ноќевања со појадок, ручек и вечера за сместување по избор + користење на СПА во Aspen Resort Golf Ski & Spa

Цена

4,402 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

7,750 ден.

Попуст

43%

Заштеда

3,348 ден.

Купени : 28

Добивате

Пакет ноќевања 3, 5 или 7 со појадок, ручек и вечерa (FB+) по лице во сместување по избор + користење на СПА:

Пакет ноќевања по лице при сместување во студио (макс. 2 лица + дете):

 • 3 FB+ ноќевања во студио + СПА, цена: 4402 ден.(71 еур)
 • 5 FB+ ноќевања во студио + СПА, цена: 7130 ден.(115 еур)
 • 7 FB+ ноќевања во студио + СПА, цена: 9672 ден.(156 еур)

Пакет ноќевања по лице при сместување во еднособен апартман (макс. 3 лица):

 • 3 FB+ ноќевања во едноспален апартман + СПА, цена: 4898 ден.(79 еур)
 • 5 FB+ ноќевања во едноспален апартман + СПА, цена: 7750 ден.(125 еур)
 • 7 FB+ ноќевања во едноспален апартман + СПА, цена: 10 664 ден.(172 еур)

Пакет ноќевања по лице при сместување во двособен апартман (мин. 4 лица):

 • 3 FB+ ноќевања во двоспален апартман + СПА, цена: 4340 ден.(70 еур)
 • 5 FB+ ноќевања во двоспален апартман + СПА, цена: 7068 ден.(114 еур)
 • 7 FB+ ноќевања во двоспален апартман + СПА, цена: 9610 ден.(155 еур)

*Понудата не важи за период од 02 - 05.08.2018 (во сите сместувачки капацитети), за период од 21 - 25.08.18 (во еднособен апартман) и за период од 24 - 25.08.2018 (за студио) поради исполнетост на капацитетите на хотелот


Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.07.2018 до 07.01.2019
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • За откажување на резервацијата задолжително е да испратите емаил на хотелот 5 дена пред пристигнувањето во хотелот. Во спротивно истата нема да биде откажана и ќе се смета за искористена.
 • За закуп на соба потребни се минимум две лица, односно потребно е да купите два купони.
 • Во студио за 2 лица може да се сместат 2 возрасни лица + 1 дете на дополнителен кревет.
 • Во едноспален апартман може да се сместат максимум 3 возрасни лица.
 • Во двоспален апартман може да се сместат минимум 4 возрасни лица.
 • Прво дете до 5.99 год. се сместува бесплатно
 • Понудата не важи за период од 02 - 05.08.2018 поради исполнетост на капацитетите на хотелот
 • Доплати:
 • Доплата за дете од 6-11.99 год, на дополнителен кревет, 50% од цената на соодветната опција
 • Доплата за трет возрасен на дополнителен кревет, 70% од цената на соодветната опција
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не ги искористите купоните до наведениот рок во здлеката, средствата за купоните не можат да се рефундираат

Опис

Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа” се наоѓа во живописната Разлошка котлина, заобиколен од величествените Рила, Пирин и Родопи, кои се дел од Националниот Парк Пирин и под защитата на УНЕСКО заради разнообразната флора и фауна. Комплексот се наоѓа 10 мин. со кола од зимскиот центар Банско, а голф играчиштето (со 18-дупки) “Пирин Голф” проектирано од светскиот Ian Woosman е на само на 300м од хотелот. Сите соби и апартмани во Аспен Ризорт се луксузно опремени и со кабелска телевизија TV, DVD, телефон, тераса, купатило со каде, кујна и вклучително со електрични уреди и садови и прибор.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ