Одмор на планина во Банско (Октомври)! До 13% попуст на две, три или четири ноќевања со појадок и вечера + користење на СПА центар во студио во Aspen Resort Golf Ski

Цена од

4712 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5434 ден.

Попуст

13%

Заштеда

722 ден.

Купени: 4

Добивате

Понудата е по лице за број на ноќевања по избор 

Опции на понудата:

2 HB ноќевања во студио 5,434 ден. (88 еур)
4,712 ден. (76 еур)
3 HB ноќевања во студио 7,514 ден. (121 еур)
6,696 ден. (108 еур)
4 HB ноќевања во студио 9,687 ден. (156 еур)
8,556 ден. (138 еур)

Понудата е по лице и во неа е вклучено:

 • Користење на сауна парк (2 вида сауни, парна бања и релакс зона) и фитнес центар
 • Користење на внатрешен базен (до 30 степени) 
 • Користење на џакузи 
 • Користење на фитнес
 • Центар за анимација на деца 
 • Надворешен паркинг
 • Wi-Fi интернет во рецепцијата и лоби барот
 • Туристичка такса, ДДВ и осигурување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.07.2023 до 31.10.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email [email protected]
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купоните потребно е да ги препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • Во студиото потребно е да престојуваат минимум 2 лица додека максималниот капацитет е 2 возрасни + 1 дете на дополнителен кревет
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За дете до 5.99 год. сместувањето и храната се бесплатни
 • За дете од 6 до 11,99 год. се доплаќа 50% од цената 
 • За дете над 11.99 години или трето возрасно лице се доплаќа 70% од цената 
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот

За компанијата

Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа” се наоѓа во живописната Разлошка котлина, заобиколен од величествените Рила, Пирин и Родопи, кои се дел од Националниот Парк Пирин и под защитата на УНЕСКО заради разнообразната флора и фауна. Комплексот се наоѓа 10 мин. со кола од зимскиот центар Банско, а голф играчиштето (со 18-дупки) “Пирин Голф” проектирано од светскиот Ian Woosman е на само на 300м од хотелот. Сите соби и апартмани во Аспен Ризорт се луксузно опремени и со кабелска телевизија TV, DVD, телефон, тераса, купатило со каде, кујна и вклучително со електрични уреди и садови и прибор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.