Велигденски патувања! Уживање и релакс во Разлог (26.04 - 30.04.2019)! Пакет од 2 или 3 ноќевања со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА во Aspen Resort Golf Ski & Spa

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4340 ден.

Попуст

14%

Заштеда

620 ден.

Купени: 6

Добивате

Понудата е по лице за пакет ноќевања со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА

Опции на понудата:

2 HВ ноќевањe во студио + СПА 4,154 ден. (67 еур)
3,782 ден. (61 еур)
3 HВ ноќевањe во студио + СПА 6,098 ден. (98 еур)
5,456 ден. (88 еур)
2 HB ноќевањe во еднособен апартман + СПА 4,712 ден. (76 еур)
3,968 ден. (64 еур)
3 HB ноќевањe во еднособен апартман + СПА 6,776 ден. (109 еур)
5,828 ден. (94 еур)
2 HB ноќевања во двособен апартман + СПА 4,340 ден. (70 еур)
3,720 ден. (60 еур)
3 HB ноќевања во двособен апартман + СПА 6,345 ден. (102 еур)
5,394 ден. (87 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Појадок и вечера на шведска маса
 • Празничен ручек на 28.04.2019
 • Користење на сауна парк (2 вида сауни, парна бања и релакс зона) и фитнес центар
 • Користење на внатрешен стоплен базен на 30 степени + џакузи
 • Бесплатен траспорт до црквата Благовештение во Разлог
 • Детско катче и аниматор
 • WiFi интернет во лоби барот
 • Надвoрешен паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.04.2019 до 30.04.2019
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • За откажување на резервацијата задолжително е да испратите емаил на хотелот 5 дена пред пристигнувањето во хотелот. Во спротивно истата нема да биде откажана и ќе се смета за искористена.
 • За закуп на соба потребни се минимум две лица, односно потребно е да купите минимум два купони.
 • Во студио за 2 лица може да се сместат максимум 2 возрасни лица + 1 дете на дополнителен кревет.
 • Во двособен апартман може да се сместат минимум 4 возрасни, односно потребно е да купите минимум 4 купони
 • Прво дете до 5.99 год. се сместува бесплатно
 • Доплати:
 • Доплата за дете од 6-11.99 год, на дополнителен кревет, доплаќа 50% од цената на купонот за возрасен
 • Доплата за трет возрасен на дополнителен кревет, доплаќа 70% од цената на купонот за возрасен
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот.
 • Доколку не ги искористите купоните до наведениот рок во зделката, средствата за купоните не можат да се рефундираат

Опис

Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа” се наоѓа во живописната Разлошка котлина, заобиколен од величествените Рила, Пирин и Родопи, кои се дел од Националниот Парк Пирин и под защитата на УНЕСКО заради разнообразната флора и фауна. Комплексот се наоѓа 10 мин. со кола од зимскиот центар Банско, а голф играчиштето (со 18-дупки) “Пирин Голф” проектирано од светскиот Ian Woosman е на само на 300м од хотелот. Сите соби и апартмани во Аспен Ризорт се луксузно опремени и со кабелска телевизија TV, DVD, телефон, тераса, купатило со каде, кујна и вклучително со електрични уреди и садови и прибор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.