Вистинско уживање во Разлог (Април-Мај)! До 43% попуст на пакет од 2, 3 или 4 ноќевања со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА во Aspen Resort Golf Ski & Spa

РАСПРОДАДЕНО

Вистинско уживање во Разлог (Април-Мај)! До 43% попуст на пакет од 2, 3 или 4 ноќевања со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА во Aspen Resort Golf Ski & Spa

Цена

3,720 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,270 ден.

Попуст

29%

Заштеда

1,550 ден.

Купени : 8

Добивате

Понудата е по лице и вклучува пакет ноќевања со појадок и вечерa во сместување по избор + користење на СПА

Студио за 2 лица

 • 2 HB ноќевања + СПА, цена: 5022 ден. (81 еур) 3038 ден. (49 еур.)
 • 3 HB ноќевања + СПА, цена: 7254 ден. (117 еур.) 4154 ден. (67 еур.)
 • 4 HB ноќевања + СПА, цена: 7351 ден. (118.5 еур.) 5146 ден. (83 еур.)

Еднособен апартман

 • 2 HB ноќевања + СПА, цена: 5270 ден. (85 еур.) 3720 ден. (60 еур.)
 • 3 HB ноќевања + СПА, цена: 7750 ден. (125 еур.) 5208 ден. (84 еур.)
 • 4 HB ноќевања + СПА, цена: 9389 ден. (151 еур.) 6572 ден. (106 еур.)

Двособен апартман

 • 2 HB ноќевања + СПА, цена: 4960 ден. (80 еур.) 2914 ден. (47 еур.)
 • 3 HB ноќевања + СПА, цена: 7192 ден. (116 еур.) 4092 ден. (66 еур.)
 • 4 HB ноќевања + СПА, цена: 7263 ден. (117 еур.) 5084 ден. (82 еур.)

Во понудата е вклучено:

 • Појадок и вечера на шведска маса
 • Користење на сауна парк (2 вида сауни, парна бања и релакс зона) и фитнес центар
 • Користење на покриен стоплен базен на 30 степени + џакузи
 • WiFi интернет околу рецепцијата и лоби барот
 • Надоврешен паркинг
 • Туристичка таска, осигурување и дополнителни такси

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.04.2018 до 31.05.2018
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • Понудата не важи за периодот од 06.04 - 10.04.2018
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • За откажување на резервацијата задолжително е да испратите емаил на хотелот 5 дена пред пристигнувањето во хотелот. Во спротивно истата нема да биде откажана и ќе се смета за искористена.
 • За закуп на соба потребни се минимум две лица, односно потребно е да купите минимум два купони.
 • Во студио за 2 лица може да се сместат максимум 2 возрасни лица + 1 дете на дополнителен кревет.
 • Во двособен апартман може да се сместат минимум 4 возрасни, односно потребно е да купите минимум 4 купони
 • Прво дете до 11.99 год. се сместува бесплатно
 • Доплати:
 • Доплата за второ дете од 6-11.99 год, во студио за 2 HB ноќевања 1519 ден. (25.5 еур.); за 3 HB ноќевања 2077 ден. (33.5 еур.); за 4 НВ ноќевања 2573 ден. (41.5 еур.)
 • Доплата за второ дете од 6-11.99 год, на дополнителен кревет во еднособен апартман за 2 HB ноќевањe 1860 ден. (30 еур.); за 3 HB ноќевања 2604 ден. (42 еур.); за 4 НВ ноќевања 3286 ден. (53 еур.)
 • Доплата за второ дете од 6-11.99 год, на дополнителен кревет во двособен апартман за 2 HB ноќевањe 1457 ден. (23.5 еур.); за 3 HB ноќевања 2046 ден. (33 еур.); за 4 НВ ноќевања 2542 ден. (41 еур.)
 • Доплата за возрасен на дополнителен кревет во студио за 2 НВ ноќевања 2126 ден. (34 еур.); за 3 НВ ноќевања 2908 ден. (47 еур.); за 4 ноќевања 3602 ден. (58 еур.)
 • Доплата за возрасен на дополнителен кревет во еднособен апартман за 2 НВ ноќевања 2604 ден. (42 еур.); за 3 НВ ноќевања 3646 ден. (59 еур.); за 4 ноќевања 4600 ден. (74 еур.)
 • Доплата за возрасен на дополнителен кревет во двособен апартман за 2 НВ ноќевања 2040 ден. (33еур.); за 3 НВ ноќевања 2864 ден. (46 еур.); за 4 ноќевања 3559 ден. (57 еур.)
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не ги искористите купоните до наведениот рок во здлеката, средствата за купоните не можат да се рефундираат

Опис

Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа” се наоѓа во живописната Разлошка котлина, заобиколен од величествените Рила, Пирин и Родопи, кои се дел од Националниот Парк Пирин и под защитата на УНЕСКО заради разнообразната флора и фауна. Комплексот се наоѓа 10 мин. со кола од зимскиот центар Банско, а голф играчиштето (со 18-дупки) “Пирин Голф” проектирано од светскиот Ian Woosman е на само на 300м од хотелот. Сите соби и апартмани во Аспен Ризорт се луксузно опремени и со кабелска телевизија TV, DVD, телефон, тераса, купатило со каде, кујна и вклучително со електрични уреди и садови и прибор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ