Уживајте оваа зима во Разлог (03.01 - 31.03.2019)! 40% попуст на пакет од 2, 3, 5 или 7 ноќевања со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА во Aspen Resort Golf Ski & Spa

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте оваа зима во Разлог (03.01 - 31.03.2019)! 40% попуст на пакет од 2, 3, 5 или 7 ноќевања со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА во Aspen Resort Golf Ski & Spa

Цена

3,348 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,805 ден..

Попуст

30%

Заштеда

1,457 ден..

Купени : 72

Добивате

Понудата е по лице и вклучува пакет ноќевања со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА

Студио за 2 лица

 • 2 HВ ноќевањe во студио + СПА, цена: 4805 ден. 3348 ден.(54 еур)
 • 3 HВ ноќевањe во студио + СПА, цена: 7086 ден. 4960 ден.(80 еур)
 • 5 HВ ноќевањe во студио + СПА, цена: 11 514 ден. 8060 ден.(130 еур)
 • 7 HВ ноќевањe во студио + СПА, цена: 16 209 ден. 11 346 ден.(183 еур)

Еднособен апартман​

 • 2 HB ноќевањe во еднособен апартман + СПА, цена: 5137 ден. 3596 ден.(58 еур)
 • 3 HB ноќевањe во еднособен апартман + СПА, цена: 7617 ден. 5332 ден.(86 еур)
 • 5 HB ноќевањe во еднособен апартман + СПА, цена: 12 400 ден. 8742 ден.(141 еур)
 • 7 HB ноќевањe во еднособен апартман + СПА, цена: 17 094 ден. 11 966 ден.(193 еур)

Двособен апартман

 • 2 HB ноќевања во двособен апартман + СПА, цена: 4694 ден. 3286 ден.(53 еур)
 • 3 HB ноќевања во двособен апартман + СПА, цена: 6909 ден. 4836 ден.(78 еур)
 • 5 HB ноќевања во двособен апартман + СПА, цена: 11 426 ден. 7998 ден.(129 еур)
 • 7 HB ноќевања во двособен апартман + СПА, цена: 16 031 ден. 11 222 ден.(181 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Појадок и вечера на шведска маса
 • Користење на сауна парк (2 вида сауни, парна бања и релакс зона) и фитнес центар
 • Користење на внатрешен стоплен базен на 30 степени + џакузи
 • Детско катче и аниматор
 • WiFi интернет во рецепцијата и лоби барот
 • Гардеробер за ски опрема
 • Трансфер до и од ски лифтот
 • Надвoрешен паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

*Понудата не важи за период од 13-14.02.2019 и 03-06.03.2019 година 


Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.01.2019 до 31.03.2019
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • За откажување на резервацијата задолжително е да испратите емаил на хотелот 5 дена пред пристигнувањето во хотелот. Во спротивно истата нема да биде откажана и ќе се смета за искористена.
 • Понудата не важи за период од 13-14.02.2019 и 03-06.03.2019 година 
 • За закуп на соба потребни се минимум две лица, односно потребно е да купите минимум два купони.
 • Во студио за 2 лица може да се сместат максимум 2 возрасни лица + 1 дете на дополнителен кревет.
 • Во двособен апартман може да се сместат минимум 4 возрасни, односно потребно е да купите минимум 4 купони
 • Прво дете до 5.99 год. се сместува бесплатно
 • Доплати:
 • Доплата за дете од 6-11.99 год, на дополнителен кревет, доплаќа 12 еур за едно ноќевање на база HB
 • Доплата за трет возрасен на дополнителен кревет, доплаќа 22 еур за едно ноќевање на база HB
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот.
 • Доколку не ги искористите купоните до наведениот рок во зделката, средствата за купоните не можат да се рефундираат

Опис

Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа” се наоѓа во живописната Разлошка котлина, заобиколен од величествените Рила, Пирин и Родопи, кои се дел од Националниот Парк Пирин и под защитата на УНЕСКО заради разнообразната флора и фауна. Комплексот се наоѓа 10 мин. со кола од зимскиот центар Банско, а голф играчиштето (со 18-дупки) “Пирин Голф” проектирано од светскиот Ian Woosman е на само на 300м од хотелот. Сите соби и апартмани во Аспен Ризорт се луксузно опремени и со кабелска телевизија TV, DVD, телефон, тераса, купатило со каде, кујна и вклучително со електрични уреди и садови и прибор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ