Започнете ја зимата во Разлог (01.11 - 22.12.2018)! 40% попуст на пакет од 1, 2 или 3 ноќевања со појадок во сместување по избор + користење на СПА во Aspen Resort Golf Ski & Spa

РАСПРОДАДЕНО

Започнете ја зимата во Разлог (01.11 - 22.12.2018)! 40% попуст на пакет од 1, 2 или 3 ноќевања со појадок во сместување по избор + користење на СПА во Aspen Resort Golf Ski & Spa

Цена

1,240 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,066 ден.

Попуст

40%

Заштеда

826 ден.

Купени : 4

Добивате

Понудата е по лице и вклучува пакет ноќевања со појадок во сместување по избор + користење на СПА

Студио за 2 лица

 • 1 BВ ноќевањe во студио + СПА, цена: 1240 ден.(20 еур)
 • 2 BB ноќевања во студио + СПА, цена: 2418 ден.(39 еур)
 • 3 BB ноќевања во студио + СПА, цена: 3534 ден.(57 еур)

Еднособен апартман​

 • 1 BB ноќевањe во еднособен апартман + СПА, цена: 1488 ден.(24 еур)
 • 2 BB ноќевања во еднособен апартман + СПА, цена: 2852 ден.(46 еур)
 • 3 BB ноќевања во еднособен апартман + СПА, цена: 4154 ден.(67 еур)

Двособен апартман

 • 1 BB ноќевањe во двособен апартман + СПА, цена: 1178 ден.(19 еур)
 • 2 BB ноќевања во двособен апартман + СПА, цена: 2356 ден.(38 еур)
 • 3 BB ноќевања во двособен апартман + СПА, цена: 3472 ден.(56 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Појадок и вечера на шведска маса
 • Користење на сауна парк (2 вида сауни, парна бања и релакс зона) и фитнес центар
 • Користење на внатрешен стоплен базен на 30 степени + џакузи
 • Детско катче и аниматор
 • WiFi интернет во рецепцијата и лоби барот
 • Гардеробер за ски опрема
 • Трансфер до и од ски лифтот
 • Надвoрешен паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

*Понудата не важи за период од 10.11 - 30.11.2018 и 07.12-09.12.2018

 


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.11.2018 до 22.12.2018
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • За откажување на резервацијата задолжително е да испратите емаил на хотелот 5 дена пред пристигнувањето во хотелот. Во спротивно истата нема да биде откажана и ќе се смета за искористена.
 • Понудата не важи за период од 10.11 - 30.11.2018 година бидејќи хотелот нема да работи.
 • За закуп на соба потребни се минимум две лица, односно потребно е да купите минимум два купони.
 • Во студио за 2 лица може да се сместат максимум 2 возрасни лица + 1 дете на дополнителен кревет.
 • Во двособен апартман може да се сместат минимум 4 возрасни, односно потребно е да купите минимум 4 купони
 • Прво дете до 5.99 год. се сместува бесплатно
 • Доплати:
 • Доплата за дете од 6-11.99 год, на дополнителен кревет во студио, доплаќа 10 еур за едно ноќевање, 19 еур за 2 ноќевања и 29 еур за 3 ноќевања.
 • Доплата за трет возрасен на дополнителен кревет во студио, доплаќа 14 еур за едно ноќевање, 27 еур за 2 ноќевања и 40 еур за 3 ноќевања.
 • Доплата за дете од 6-11.99 год, на дополнителен кревет во апартман со една спална, доплаќа 12 еур за едно ноќевање, 23 еур за 2 ноќевања и 34 еур за 3 ноќевања.
 • Доплата за трет возрасен на дополнителен кревет во апартман со една спална, доплаќа 16 еур за едно ноќевање, 32 еур за 2 ноќевања и 47 еур за 3 ноќевања.
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот.
 • Доколку не ги искористите купоните до наведениот рок во зделката, средствата за купоните не можат да се рефундираат

Опис

Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа” се наоѓа во живописната Разлошка котлина, заобиколен од величествените Рила, Пирин и Родопи, кои се дел од Националниот Парк Пирин и под защитата на УНЕСКО заради разнообразната флора и фауна. Комплексот се наоѓа 10 мин. со кола од зимскиот центар Банско, а голф играчиштето (со 18-дупки) “Пирин Голф” проектирано од светскиот Ian Woosman е на само на 300м од хотелот. Сите соби и апартмани во Аспен Ризорт се луксузно опремени и со кабелска телевизија TV, DVD, телефон, тераса, купатило со каде, кујна и вклучително со електрични уреди и садови и прибор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ