6 ја следат оваа компанија


Асталски чаршави за маса за сите форми и големини на маси

1050 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Расолагаме со дамаст, 100памук,полиестер со памук и 100% полиестер тоа значи отпорен на флеки анти флеки дури водата ја задржува на површина.со стандард големини,и за шведски маси.

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 4000 денари.
  • Време потребно за достава во Скопје: 3 работни дена по процесирање на нарачката
  • Време потребно за достава низ Македонија: 6 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 070 278 195, 02 3322 838
  • Види ја продавницата на ХАНАХ ТЕКС Компани овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Специјализиран салон за постелнина исклучиво со најпознатите турски брендови.  

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.