Јасна претстава за своите таленти и потенцијали! До 38% попуст на изработка и толкување на прогресии и транзити - астролошки предвидувања по избор + бесплатна достава од Астротека

Цена од

690 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

31%

Заштеда

310 ден.

Купени: 6

Добивате

Опции на понудата:

6 месечни 1,000 ден. 690 ден.
12 месечни 1,600 ден. 990 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 31.08.2019 до 31.10.2019
  • По купување на купонот испратете ги следните податоци на e-mail astroteka23@gmail.com или во порака на facebook профилот на Астротекa: податоци за изработка - ден, месец, година, точно време и место на раѓање; податоци за достава - име, презиме, адреса, телефонски број
  • Доставата е од 5-8 работни денови

Опис

Овој тип на извештај содржи предикции за одреден временски период кои се базираат на моменталните транзити и аспекти споредени со Вашата натална карта.
Прогресиите се изработуваат за 6 месеци или 1 година и од нив може да дознаете кога е најдоброто време да ги остварите посакуваните работи, да напредувате во работата или пак да најдете нова љубов. Од прогресиите може да ги дознаете можностите кои Ви се нудат, но и последиците од Вашите избори, па од тука да бидете спремни за тоа што доаѓа.

Астротека е блог за астрологија, креиран од група ентузијастични астролози, кои имаат за цел да ви ги приближат ѕвездените приказни. Ние цврсто веруваме дека ѕвездите, планетите и нивните танцувачки движења силно влијаат на нашиот карактер, нашиот животен пат, но и на настаните кои е можно да се случат, па за таа цел ќе објавуваме дневни астро-постови кои ќе ве припремат на време.

Креираме астролошки извештаи кои ќе ви помогнат подобро да се запознаете себе си, да ги искористите своите потенцијали и да ги зајакнете своите слаби страни. Астролошките извештаи можат да ви помогнат полесно да ги надминете најтешките и најкомплексни периоди од животот.

За компанијата

Астротека е блог за астрологија, креиран од група ентузијастични астролози, кои имаат за цел да ви ги приближат ѕвездените приказни.
Ние цврсто веруваме дека ѕвездите, планетите и нивните танцувачки движења, силно влијаат на нашиот карактер, нашиот животен пат, но и на настаните кои е можно да се случат и сакаме да им помогнеме на нашите истомисленици во откривањето на нивните лични ѕвездени карти.

Креираме астролошки извештаи кои ќе ви помогнат подобро да се запознаете себе си, да ги искористите своите потенцијали и да ги зајакнете своите слаби страни. Астролошките извештаи можат да ви помогнат полесно да ги надминете најтешките и најкомплексни периоди од животот.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.