Јасна претстава за своите таленти и потенцијали! 50% попуст на изработка и толкување на прогресии и транзити - астролошки предвидувања или љубовен водич по избор + бесплатна достава од Астротека

Цена од

1250 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1250 ден.

Преостанато време

Купени: 15

Добивате

Опции на понудата:

Прогресии и транзити - астролошки предвидувања за 6 месеци 2,500 ден. 1,250 ден.
Прогресии и транзити - астролошки предвидувања за 12 месеци 3,000 ден. 1,750 ден.
Љубовен водич - астролошки предвидувања за 12 месеци 4,500 ден. 2,250 ден.

*Доколку одбравте изработка на прогноза, а имате предизвик во некое животно поле (здравје, работа, љубов, однос со деца или родители,итн.) и сакате да поставите прашање, Ве молиме истото да го истакнете. Ова важи и доколку имате интерес за некој особен период, потенцирајте за да посветиме повеќе внимание.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 18.03.2020 до 30.11.2020
  • По купување на купонот испратете ги следните податоци на e-mail astroteka23@gmail.com или во порака на facebook профилот на Астротекa: податоци за изработка - ден, месец, година, точно време и место на раѓање; податоци за достава - име, презиме, адреса, телефонски број
  • Доставата е од 7-10 работни денови

Опис

Овој тип на извештај содржи предикции за одреден временски период кои се базираат на моменталните транзити и аспекти споредени со Вашата натална карта.
Прогресиите се изработуваат за 6 месеци или 1 година и од нив може да дознаете кога е најдоброто време да ги остварите посакуваните работи, да напредувате во работата или пак да најдете нова љубов. Од прогресиите може да ги дознаете можностите кои Ви се нудат, но и последиците од Вашите избори, па од тука да бидете спремни за тоа што доаѓа.

За компанијата

Астротека е блог за астрологија, креиран од група ентузијастични астролози, кои имаат за цел да ви ги приближат ѕвездените приказни.
Ние цврсто веруваме дека ѕвездите, планетите и нивните танцувачки движења, силно влијаат на нашиот карактер, нашиот животен пат, но и на настаните кои е можно да се случат и сакаме да им помогнеме на нашите истомисленици во откривањето на нивните лични ѕвездени карти.

Креираме астролошки извештаи кои ќе ви помогнат подобро да се запознаете себе си, да ги искористите своите потенцијали и да ги зајакнете своите слаби страни. Астролошките извештаи можат да ви помогнат полесно да ги надминете најтешките и најкомплексни периоди од животот.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.