Уникатен дизјанерски накит! 30% попуст на уникатен дизaјнерски накит по избор од Ателје Антонија

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

30%

Заштеда

301 ден.
 • Јане Сандански бр. 70 лок. 15

  Одведи ме таму

  02 2451 800; 078 235 030

  antonijaristovska@yahoo.com

Добивате

 • Единечно ланче, цена 1000 ден. 699 ден.
 • Двојно ланче или чокер, цена 1200 ден. 840 ден.

*Привезокот е во форма на ѕвезда со потпис од дизјанерката Антонија Ристовска во боја по избор - златна, сребрена, rose gold

*Ланчињата се изработени од бисери и фасетирани кристали во црна, кралско плава, темно виолетова, бела, прозирна или друга боја

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.02.2019 до 09.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат од Ателје Антонија

Опис

Уникатен накит со ѕвезда по избор од  златна, сребрена и gold rose боја, со лого од дизајнерката Антонија Ристовска. Металните звезди се  со тенка позлата, сребрените се поникловани и розевите се со бакар. Накитот е направен од бисери и  фасетирани кристали во црна ,кралско плава, темно лила, бела, безбојна боја и други.Накитот го има во избор на еднонизни и двонизни огрлици и двонизни чокери.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.