ЗЛАТНИ ХОТЕЛИ: Aurora Resort and Spa 5*! Вистинска воздушна бања во Берово (Февруари-Април)! 31% попуст на ноќевање со појадок + СПА во вредност од 3193 ден. по цена од 2190 ден.

Цена

2190 ден.

Вредност

3193 ден.

Попуст

31%

Заштеда

1003 ден.

Купени: 96

Добивате

Понудата е по лице и истата се однесува на ноќевање со појадок во супериор соба (Superior Standard или Junior Suite Classic)

*Во понудата е вклучено и 1 час бесплатно користење на СПА услугите (затоплен релаксирачки базен, парна бања и сауна)

*Понудата е валидна само за денови од недела до четврток
*Понудата НЕ е валидна за викенд, празници или денови кога важат специјални промоции

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.02.2023 до 30.04.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во хотелот
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата е валидна само за денови од недела до четврток
 • Понудата НЕ е валидна за викенд, празници или денови кога важат специјални промоции
 • За закуп на соба од ноќ потребни се минимум 2 купони односно 2 лица
 • Check in е во 14:00ч, Check out во 12:00ч.
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За 2 деца до 2.99 бесплатно
 • За дете од 3 до 11.99 се доплаќа 700 ден. по ноќевање
 • За дете над 12 години или трето возрасно лице потребно е да се купи купон
 • Туристичка такса и осигурување: 45 денари
 • Сите доплати се вршат директно на рецепција

Опис

12 ГОДИНИ GROUPER: Специјална златна зделка за вас со Aurora Resort and Spa *****

⭐ Мало парче рај од мир и спокојство.

⭐ Удобност и релаксација.

⭐ Над 2000 продадени купони.

Aurora Resort and Spa 5*

Каде и да ве понесат околностите преку ден, на крајот од денот знаете дека, сета удобност и релаксација потребна за да ги наполните батериите и да се релаксирате Ве очекуваат тука. Луксузните и елегантни соби дизајнирани со специјална цел да понудат неверојатен комфорт го очекуваат Вашето присуство. Секоја поединечна соба е изработена од еколошки матерјали кои се одразуваат на беспрекорно чистата борова шума која што го опкружува ресортот.

Карактеристики на сместувањата:

Superior room

Направете го Вашиот избор да престојувате во некоја од елегантните Супериор соби дизајнирани по последните модни трендови каде што светлата палета на бои и деликатно избраниот модерен мебел создаваат комфорна и хармонична атмосфера. Излезете на балконот и почуствувајте ја магијата на пејзажот, оставете ги за момент секојдневните обврски и релаксирајте се и сонувајте со отворени очи во оваа чиста ведрина.

Карактеристики:

 • 32 inch Samsung LCD TV (со сателитски канали)
 • бесплатен WiFi интернет
 • King Size брачен кревет (по барање 2 одделни (SNGL) кревети (1,20m.)
 • Комфортен (SNGL) кауч
 • Целосно опремена бања со туш
 • Фен за коса
 • Домашен телефон
 • Минибар (полнење на  барање)
 • Апарати за подготовка на кафе и чај
 • Балкон

Junior suite

Релаксирајте се во уникатниот дух на Џуниор Суит апартманите, со поглед накај недопрената убавина на Малешевските планини, која што Ви го одзема здивот. Впуштете се во пет ѕвезден комфорт и услуга од светска класа. Моделирани по највисоките светски модни стандарди меѓутоа одразувајќи ја чистата шумска природа, Џуниор Суит апартманите содржат специјално дизајнирани брачни кревети со високо квалитетни душеци и перници создадени за потполен комфорт давајќи Ви го одморот што го заслужувате. После три скалила се наоѓа смислено декориранатa дневна соба кадешто ќе се најдете опкружени од уникатни и оригинални уметнички ремек-дела од најпознатите академски уметници од регионот и пошироко.

Карактеристики:

 • 32 inch Samsung LCD TV (со сателитски канали)
 • Бесплатен WiFi интернет
 • King Size Брачен кревет
 • Петосед
 • Целосно опремена луксузна бања со туш
 • Фен за коса
 • Домашен телефон
 • Минибар (по барање)
 • Апарати за подготовка на чај и кафе
 • Сигурносен сеф
 • Балкон
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.