Летно уживање во Полихроно (Август)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања во вила Del Soll или вила Gallery во термин по избор од TA Ela Halkidiki

Цена од

26799 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

28210 ден.

Попуст

5%

Заштеда

1411 ден.
 • Polychrono 630 85, Greece

  Одведи ме таму

  +30 697 906 0123

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на сместување и термин по избор 

Опции на понудата:

7 ноќевања во трокреветна соба со поглед на градина во вила Del Soll (06.08-13.08.2023) (капацитет до 3 лица) 47,740 ден. (770 еур)
45,353 ден. (732 еур)
7 ноќевања во двокреветна соба со поглед на море во вила Del Soll (06.08-13.08.2023) (капацитет до 3 лица) 60,760 ден. (980 еур)
57,722 ден. (931 еур)
7 ноќевања во супериор двокреветна соба во вила Del Soll (06.08-13.08.2023) (капацитет до 3 лица) 71,610 ден. (1,155 еур)
68,029 ден. (1,097 еур)
7 ноќевања во трокреветна соба со поглед на градина во вила Del Soll (13.08-20.08.2023) (капацитет до 3 лица) 47,740 ден. (770 еур)
45,353 ден. (732 еур)
7 ноќевања во двокреветна соба со поглед на море во вила Del Soll (13.08-20.08.2023) (капацитет до 3 лица) 60,760 ден. (980 еур)
57,722 ден. (931 еур)
7 ноќевања во двокреветна супериор соба во вила Del Soll (13.08-20.08.2023) (капацитет до 3 лица) 71,610 ден. (1,155 еур)
68,029 ден. (1,097 еур)
7 ноќевања во трокреветна соба со поглед на градина во вила Del Soll (20.08-27.08.2023) (капацитет до 3 лица) 39,060 ден. (630 еур)
37,107 ден. (599 еур)
7 ноќевања во двокреветна соба со поглед на море во вила Del Soll (20.08-27.08.2023) (капацитет до 3 лица) 52,080 ден. (840 еур)
49,476 ден. (798 еур)
7 ноќевања во супериор двокреветна соба во вила Del Soll (20.08-27.08.2023) (капацитет до 3 лица) 60,760 ден. (980 еур)
57,722 ден. (931 еур)
7 ноќевања во трокреветна соба со поглед на градина во вила Del Soll (27.08-03.09.2023) (капацитет до 3 лица) 30,380 ден. (490 еур)
28,861 ден. (466 еур)
7 ноќевања во двокреветна соба со поглед на море во вила Del Soll (27.08-03.09.2023) (капацитет до 3 лица) 43,400 ден. (700 еур)
41,230 ден. (665 еур)
7 ноќевања во супериор двокреветна соба во вила Del Soll (27.08-03.09.2023) (капацитет до 3 лица) 49,910 ден. (805 еур)
47,414 ден. (765 еур)
7 ноќевања во студио во вила Gallery (06.08-13.08.2023) (капацитет до 4 лица) 39,060 ден. (630 еур)
37,107 ден. (599 еур)
7 ноќевања во студио во вила Gallery (13.08-20.08.2023) (капацитет до 4 лица) 39,060 ден. (630 еур)
37,107 ден. (599 еур)
7 ноќевања во студио во вила Gallery (20.08-27.08.2023) (капацитет до 4 лица) 34,720 ден. (560 еур)
32,984 ден. (532 еур)
7 ноќевања во студио во вила Gallery (27.08-03.09.2023) (капацитет до 4 лица) 28,210 ден. (455 еур)
26,799 ден. (432 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.07.2023 до 03.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Капацитет на трокреветна соба со поглед на градина во вила Del Soll е 3 лица
 • Капацитет на двокреветна соба со поглед на море во вила Del Soll е 2+1 лица
 • Капацитет во супериор двокреветна соба во вила Del Soll е 2+1 лица
 • Капацитет во студио во вила Gallery е 3+1 лица
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Del Soll, луксузно студио на плажа, се наоѓа во централната точка на селото Полихроно, на првата линија на плажата.

 • Располага со вкупно 13 студија со поглед на море или со поглед на градина и удобно за 2 или 3 лица.
 • Супериорниот апартман се наоѓа на врвот на зградата со директен поглед на море и страничен поглед на море со луксузни минимално дизајнирани апартмани.

Galery се наоѓа во Полихроно - Касандра на прекрасната Халкидики. Оваа вила е на 50м од песочната и отворена широка плажа.

 • Галеријата располага со 2 студија со 2 нивоа на приземје.
 • Секое студио има еден брачен кревет и еден единечен кревет и еден корисен кревет во кујната и е погодно за 4 лица.
 • Има комплетно опремена кујна, тоалет, ТВ, клима, балкон со поглед на градина и море.
 • Исто така има Wi-Fi во сите соби, препорачливо за семејства на кои приоритет им е да бидат поблиску до плажа.
 • Локацијата е во центарот и многу блиску до сите барови и таверни.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.