53 ја следат оваа компанија


- 41%

Рефлектор ѕвездено небо STAR MASTER

1000 ден.

590 ден.

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Ламба проекторот е совршен за во детска, спална соба, декорација за празници, забави или секоја прилика што сакате да создадете романтична атмосфера.
 • Четирите LED светла се одликуваат со бела, сина, зелена и црвено светло.
 • Светлината е многу мазна. Конструиран со отстранливиот бел прекривка, можете да го направите да работи како ноќно светло или да имате романтично проекциско шоу на месечината и звездите!
 • Ноќната светлина контролирана од 3 копчиња.
 • Стабилно бело светло.
 • Ги менува боите од единечна боја во повеќекратна боја, поставени еден врз друг.
 • Ја ротира месечината и започнува.
 • Напојува со USB кабел или 4 батерии ААА.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.