53 ја следат оваа компанија


- 25%

Подлога за во бања

600 ден.

450 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Состав: полиестер
  • Со приклучок на 1/3 делови
  • Димензии: 50 x 79 cm
  • 39 x 49,5 cm
  • 41,5 x 38,5 cm
  • Боја: Сина, Тиркизна, Кафена, Кремаста

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.