53 ја следат оваа компанија


- 35%

Порцелански сет за во бања во модел по избор

600 ден.

390 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

  • Сет за во бања
  • Материјал: порцелан
  • Употребливи за хигиена

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.