50 ја следат оваа компанија


- 52%

Антена собна TV PREMIUM HD

600 ден.

290 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Добијте локални и национални HDTV канали
 • Димензии: 14 cm (Должина) со антени
 •  22.8 cm (Висина) со антени
 • 6.3  cm (Ширина)
 • Тежина: 150 g
 • Гледајте повеќе канали низ целиот дом

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.