50 ја следат оваа компанија


- 26%

VIVAX Таблет + Маска TPC-705 Kids + 1 година гаранција

5000 ден.

3690 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

 • Таблет
 • OS: Android 9.0
 • Дисплеј: 7″
 • Резолуција: 1024×600
 • Bluetooth
 • WiFi
 • Micro USB
 • Процесор: MT8167 Quad Core Cortex-A53
 • Процесор ( GHz ): 450
 • Меморија:
 •  -Рам меморија: 1 GB
 •  -Внатрешна меморија: 16
 • Батерија: 2100 mAh

VIVAX Таблет + Маска TPC-705 Kids е таблет кој е прилагоден за едукација и забава на најмладите. На таблетот е предходно инсталирана апликација за безбедна употреба, апликацијата обезбедува целосна родителска контрола и следење на однесувањето на вашето дете при употреба на таблетот. Опција за блокирање на несоодветни содржини како и опција за контрола на користење на таблетот во однос на време. Содржи едукативни игри кои можете сами да ги изберете. Далечинска контрола од страна на родителот преку мобилната апликација iWawaParent. Со таблетот добивате заштитна гумена обвивка во портокалова боја.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.