46 ја следат оваа компанија


- 24%

Закачалка за крпи

450 ден.

340 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Лесно за монтажа на ѕид
 • Погодно за мазни и прави површини
 • Може да се користи повеќе пати
 • Ротација од 180°
 • До 5 kg издржлива тежина
 • 4 закачалки
 • Има самолетлива лепенка

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.