39 ја следат оваа компанија


img

- 13%

13% попуст на блендер ELECTROLUX ESB2500 + 2 години гаранција

3200 ден.

2790 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 300W
 • Mиксер и спортскo шише во едно
 • Волумен од шишиња 0,6 L
 • 2 пластични шишиња отпорни на удар
 • 2 ножеви
 • 1 брзина на работа
 • Инокс постоље

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.