За авантуристичко искуство во мини куќички во форма на буре, Австрија (20.12-31.03.2020)! До 13% попуст на 2/3 ноќевања за 2 лица во Schlaffass Tattendorf, Österreich

Цена од

7006 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

7812 ден.

Попуст

10%

Заштеда

806 ден.
 • Dumba Park 1, 2523 Tattendorf, Österreich

  Одведи ме таму

  +43 664 2333 444

  booking@schlaffass.at

Добивате

Опции на понудата:

2 ноќевања за 2 лица 7,812 ден. (126 еур)
7,006 ден. (113 еур)
3 ноќевања за 2 лица 11,718 ден. (189 еур)
10,230 ден. (165 еур)

2 или 3 ноќевања во буре за спиење за 2 лица

Во понудата е вклучено:

 • 1 шише вино и 1 шише вода
 • Бесплатен пристап до Интернет
 • Бесплатен паркинг со автомобил

*Понудата не важи за Велигден

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.12.2019 до 31.03.2020
 • Потребно е да се информирате за слободни места на booking@schlaffass.at
 • Доколку има слободни места потребно е да ги купите купоните и кодовите да ги внесете на следниот линк http://register.hotelvoucheronline.com (купон код во полето Coupon code и пин код во полето Security code).
 • По внесувањето на кодовите добивате ваучер од хотелот кој е потребно да го испратите на  booking@schlaffass.at за потврда на резервацијата.
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани
 • Градскиот данок го плаќа гостинот локално при најавувањето: 1,10 €/лице/ноќ
 • Пријавување: 15:00 - 20:00 часот, одјавување до 12:00 часот
 • Понудата не важи за Велигден

Опис

The Schlaffass®dorf in Tattendorf е лоциран во Rahofer Bräu adventure inn со парк за искачување и динопарк. За вантуритсички патувања, романтично ноќевање со вино или интересно патување во природа и удобно ноќевање.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.