Авто чорапи за снег МАТТЕ со димензија по избор

1690 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Не ги оштетува алуминиумските бандажи, не предизвикува вибрации или бучава додека возите
 • Дизајнирани во Канада – Прифатени како еквивалентни со ланците за снег во целиот свет во последните 20 години
 • Потекло од Турција

S Димензија:

13'' 15' 17''
155/80R13 125/80R15 195/40R17
165/80R13 135/70R15 205/40R17
175/70R13 135/80R15 215/35R17
185/65R13 145/65R15 215/40R17
185/70R13 145/70R15 225/35R17
195/65R13 155/65R15 245/35R17
195/70R13 155/70R15 18''
205/60R13 165/60R15 225/30R18
205/65R13 165/65R15  
215/60R13 175/55R15  
225/55R13 175/60R15  
225/60R13 185/55R15  
14'' 185/60R15  
135/80R14 195/50R15  
145/80R14 195/55R15  
155/70R14 205/50R15  
155/80R14 215/45R15  
165/65R14 215/50R15  
165/70R14 235/45R15  
165/75R14 16''  
175/65R14 175/50R16  
175/70R14 175/55R16  
185/60R14 185/50R16  
185/65R14 195/45R16  
195/55R14 195/50R16  
195/60R14 205/40R16  
205/55R14 205/45R16  
205/60R14 215/40R16  
225/55R14 215/45R16  
  225/40R16  
  255/35R16  

M Димензија:

13'' 15'' 17''
175/80R13 145/80R15 175/55R17
185/80R13 155/80R15 195/45R17
205/70R13 165/70R15 205/45R17
235/60R13 175/65R15 205/50R17
14'' 175/70R15 215/45R17
165/80R14 185/65R15 225/40R17
175/75R14 195/60R15 225/45R17
175/80R14 195/65R15 235/40R17
185/70R14 200/60R15 245/40R17
185/75R14 205/55R15 255/40R17
195/65R14 205/60R15 18''
195/70R14 215/55R15 205/40R18
205/65R14 225/50R15 215/35R18
215/60R14 225/55R15 215/40R18
215/65R14 245/50R15 225/35R18
225/60R14 255/45R15 235/35R18
235/60R14 255/55R15 245/35R18
  16'' 255/30R18
  165/65R16 255/35R18
  175/60R16 285/30R18
  185/55R16 295/30R18
  185/60R16  
  195/55R16  
  205/50R16  
  205/55R16  
  215/50R16  
  225/45R16  
  225/50R16  
  245/45R16  

L Димензија:

14'' 16'' 18''
185/80R14 165/75R16 205/45R18
195/75R14 175/70R16 205/55R18
195/80R14 175/75R16 215/45/18
205/70R14 175/80R16 215/50R18
205/75R14 185/65R16 225/40R18
205/80R14 185/75R16 225/45R18
215/70R14 195/60R16 225/50R18
215/75R14 195/65R16 235/40R18
225/70R14 205/60R16 235/45R18
235/70R14 205/65R16 245/40R18
245/60R14 215/55R16 245/45R18
15'' 215/60R16 255/40R18
165/80R15 215/65R16 265/35R18
175/75R15 225/55R16 265/40R18
175/80R15 225/60R16 275/35R18
185/70R15 235/50R16 275/40R18
185/80R15 235/55R16 285/35R18
195/70R15 245/50R16 285/40R18
195/75R15 245/55R16 295/35R18
205/65R15 255/55R16 315/30R18
205/70R15 17'' 335/30R18
205/75R15 185/60R17 19''
215/60R15 175/65R17 225/40R19
215/65R15 205/55R17 235/30R20
215/70R15 215/50R17 235/35R19
225/60R15 215/55R17 245/30R20
225/65R15 225/50R17 245/35R19
230/60R15 225/55R17 245/35R20
235/55R15 235/45R17 245/40R19
235/60R15 235/50R17 255/30R19
245/60R15 245/45R17 255/35R19
255/60R15 245/50R17 255/35R20
275/50R15 255/45R17 255/40R19
  255/50R17 265/30R19
  265/40R17 265/30R20
  275/35R17 265/35R19
  275/40R17 275/30R19
  285/40R17 275/35R19
  335/35R17 275/35R20
    285/30R19
    285/35R19
    295/30R19
    305/30R19
    325/30R19

XL Димензија:

14'' 17'' 19''
215/80R14 185/70R17 235/55R19
15'' 215/60R17 245/45R19
195/80R15 215/65R17 255/45R19
195/85R15 225/60R17 275/40R19
205/80R15 235/55R17 285/40R19
215/75R15 235/60R17 345/30R19
225/70R15 235/70R17 20''
225/75R15 245/55R17 245/40R20
235/70R15 255/55R17 255/45R20
255/65R15 18'' 265/40R20
275/60R15 235/50R18 285/35R20
16'' 235/55R18 295/35R20
195/75R16 245/50R18 21''
205/70R16 255/45R18 245/35R21
205/75R16 275/45R18 265/35R21
215/70R16    
225/65R16    
235/60R16    
235/658R16    
245/60R16    

XXL Димензија:

14'' 17'' 19''
265/70R14 195/75R17 255/50R19
15'' 205/75R17 255/55R19
215/80R15 205/75R17,5 265/50R19
235/75R15 215/75R17,5 275/45R19
245/70R15 225/65R17 275/55R19
245/75R15 225/70R17 285/45R19
255/70R15 225/75R17,5 20''
255/75R15 235/65R17 235/55R20
265/70R15 235/75R17,5 255/40R20
265/75R15 245/65R17 255/50R20
285/70R15 245/70R17,5 275/40R20
325/60R15 245/75R17,5 275/45R20
16'' 255/60R17 275/50R20
195/85R16 255/65R17 285/50R20
205/80R16 265/55R17 295/45R20
215/75R16 265/65R17 305/35R20
215/85R16 265/70R17 315/35R20
225/70R16 265/70R17,5 21''
225/75R16 275/55R17 255/50R21
235/70R16 275/65R17 285/35R21
235/75R16 18'' 285/35R22
235/85R16 225/55R18  
245/70R16 225/60R18  
245/75R16 225/65R18  
255/65R16 235/60R18  
255/70R16 235/65R18  
255/75R16 245/60R18  
265/60R16 255/50R18  
265/65R16 255/55R18  
265/70R16 255/60R18  
265/75R16 265/60R18  
275/70R16 275/60R18  
285/75R16 285/50R18  
285/65R16 285/60R18  

 

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.