42% попуст на "Oldschool Van" Комбе на далечинско управување во вредност од 600 ден. по цена од 350 ден.

Цена: 350 ден.

42% попуст на "Oldschool Van" Комбе на далечинско управување во вредност од 600 ден. по цена од 350 ден.

Вредност

600 ден.

Попуст

42%

Заштеда

250 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 8

Бесплатна достава
 • ул. Лермонтова бр. 3/1 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Автобус на далечинско управање

* Играчката е наменета за деца над 3 години


Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.12.2016 до 08.04.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето.
 • Со овој купон добивате и бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Недела на бесплатна достава (15.03 – 31.03.2017)” за купени миниум 2 производи од оваа ЛИСТА НА ПРОИЗВОДИ со минимална нарачка во вредност од 100 ден!
 • По купувањето на купонот задолжително пополнете ја формата за бесплатна достава на следниот ЛИНК за да ги оставите вашите податоци. Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.

Опис

Детскиот автобус е на далечинско управување и истиот може да се движи напред и назад со помош на далечиснкиот управувал. При движење на автобусот истиот свети.

Димензии: 18 x 8cm

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ