Специјална цена за автобуски превоз во Охрид (16.07-25.08.2021)! Билет во еден правец или повратен билет по избор за редовен автобуски превоз Скопје - Охрид - Скопје од Т.А. Бисер Пром

Цена од

500 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

550 ден.

Попуст

9%

Заштеда

50 ден.

Преостанато време

Купени: 93

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Билет по избор за редовен автобуски превоз Скопје - Охрид - Скопје:

Опции на понудата:

Билет во еден правец 550 ден. (9 еур)
500 ден. (8 еур)
Повратен Билет 770 ден. (12 еур)
700 ден. (11 еур)

*Превозот се врши секој ден во период од 16.07 до 22.08.2021

*Поаѓање од автобуска станица Скопје во 08:30 часот, враќање од автобуска станица Охрид 17:30 часот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.07.2021 до 22.08.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места. По купување на ваучерот задолжителна посета на Т.А.Бисер Пром за подигање на билет.
 • Поаѓање од автобуска станица Скопје во 08:30 часот, враќање од автобуска станица Охрид 17:30 часот
 • Потребна е резервација најмалку 24 часа пред поаѓање од Скопје директно во агенцијата кај Дрво Декор
 • За враќање потребна е резервација 72 часа пред бараниот термин, на автоската станица во Охрид
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром
 • Задолжителна обврска на патникот е носење на заштитна маска.
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Превозот го извршуваме со високотуристички автобуси опремени со клима,ТВ, ДВД.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.