Удобно летно патување (15.07-28.08.2022)! Промотивна цена на билет во еден правец или повратен автобуски билет Скопје - Охрид - Скопје од Т.А. Бисер Пром

img

Цена од

700 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 20

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  [email protected], [email protected]

Добивате

Билет во еден правец или повратен автобуски билет Скопје - Охрид - Скопје

Опции на понудата:

Билет во еден правец 700 ден. (11 еур)
Повратен автобуски билет 1,000 ден. (16 еур)

*Превозот се врши секој ден во период од 15.07 до 28.08.2022
*Програмата на поаѓање и враќање може да ја погледнете во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.07.2022 до 28.08.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот задолжително направете телефонска резервација во агенцијата 
 • Поаѓање од автобуска станица Скопје во 08:30 часот, враќање од автобуска станица Охрид 17:30 часот
 • Потребна е резервација најмалку 24 часа пред поаѓање од Скопје директно во агенцијата (кај Дрво Декор)
 • За враќање потребна е заверка на билетот 72 часа пред бараниот термин, во автобуската станица Делфина во Охрид
 • Патниците потребно е да бидат на почетната станица најкасно 30 минути пред поаѓање
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Локација на поаѓање и враќање: Меѓуградска Автобуска Станица Скопје (под железничка станица)
Време на поаѓање од Меѓуградска автобуска станица Скопје: 8:30 часот од перон 8
Време на поаѓање од Меѓуградска автобуска станица Делфина Турс Охрид: 17:30 часот 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.