Автобуски превоз за термин (15.06-07.09.2019)! Организиран превоз во два правци за Бургас, Поморие, Несебар, Сончев Брег од ТА Бисер Пром во вредност од 2790 ден. по цена од 2600 ден.

Цена

2600 ден.

Вредност

2790 ден.

Попуст

7%

Заштеда

190 ден.

Купени: 24

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Организиран превоз во два правци за Бургас - Поморие - Несебар - Сончев Брег 

Датуми на поаѓање од Скопје, Куманово и Крива Паланка

07.06; 14.06; 21.06; 28.06; 02.07; 05.07; 09.07; 12.07; 15.07; 17.07; 18.07; 19.07; 20.07; 22.07; 24.07; 26.07; 27.07; 29.07; 30.07; 31.07; 01.08; 03.08; 05.08; 07.08; 09.08; 10.08; 12.08; 14.08; 16.08; 19.08; 21.08 ; 23.08; 27.08; 29.08; 31.08; 06.09

Датуми за враќање од Сончев Брег:

15.06; 22.06; 29.06; 03.07; 06.07; 10.07; 13.07; 16.07; 18.07; 19.07; 20.07; 21.07; 23.07; 25.07; 27.07; 28.07; 30.07; 31.07; 01.08; 02.08; 04.08; 06.08; 08.08; 10.08; 11.08; 13.08; 15.08; 17.08; 20.08; 22.08; 24.08; 28.08; 30.08; 01.09; 07.09

*Пред да купите купон задолжително направете резервација во Бисер Пром

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.06.2019 до 06.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да купите купон задолжително направете резервација во Бисер Пром.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање од Скопје од Дрводекор во 21 часот.
 • Враќање од Сончев Брег во 13 часот по македонско време, Несебар 14:00, Поморие 14:30, Бургас 15:00
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Брз и сигурен превоз со удобнo возење до бараната дестинација.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.