Дестинација Македонија! До 17% попуст на билет во еден правец или повратен билет за редовен автобуски превоз Скопје - Охрид - Скопје (10.07-30.08.2020) од Т.А. Бисер Пром

img

Цена од

500 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

17%

Заштеда

100 ден.

Купени: 57

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  [email protected], [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Билет во еден правец 600 ден. (10 еур)
500 ден. (8 еур)
Повратен билет 800 ден. (13 еур)
700 ден. (11 еур)

*Превозот се врши секој ден во период од 10.07 до 30.08.2020

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.07.2020 до 30.08.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • Поаѓање од автобуска станица Скопје во 08:30 часот, враќање од автобуска станица Охрид 17:30 часот
 • Потребна е резервација најмалку 24 часа пред поаѓање од Скопје директно во агенцијата (кај Дрво Декор)
 • За враќање потребна е резервација 72 часа пред бараниот термин, на автоската станица во Охрид
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром
 • Задолжителна обврска на патникот е носење на заштитна маска.
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Превозот го извршуваме со високотуристички автобуси опремени со клима,ТВ, ДВД. Автобусите се дезинфицирани од страна на центарот за јавно здравје на град Скопје. Автобусите секојдневно се дезинфицираат. На две седишта седи по еден патник и во секое возило има антибактериски гелови.

Задолжителна обврска на патникот е носење на заштитна маска.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.