Готвење без мака! 62% попуст на автоматски рачен миксер Stir crazy + бесплатна достава во вредност од 1300 ден. по цена од 499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Готвење без мака! 62% попуст на автоматски рачен миксер Stir crazy + бесплатна достава во вредност од 1300 ден. по цена од 499 ден.

Цена

499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,300 ден.

Попуст

62%

Заштеда

801 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Автоматски рачен миксер Stir crazy

*Бојата на производот зависи од достапните количини на залиха


Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.06.2017 до 31.12.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика) од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот
 • Доставата не е вклучена во купонот
 • Доколку сакате достава потребно е да си купите ваучер за достава од следната зделка https://grouper.mk/deal/dostava-na-proizvod
 • По купување на купонот за ваучерот потребно е да го испратите купон кодот и пин кодот од купениот купон за достава на производ, заедно со потребните податоци за достава: име и презиме, адреса, телефонски број, купон код и пин код од купениот производ, на dostava@grouper.mk
 • Искористувањето на ваучерот за достава е еднократно.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Автоматски миксер
 • Непрекинато може да меша до 4 часа
 • Користи 4 x AA батерии (не се вклучени)
 • Маталките може да се мијат
 • Материјал: пластика, метал
 • Рачка и маталки: обложени со гума 
 • Димензии: 18cm, само рачка: 10cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ