39 ја следат оваа компанија


- 17%

Автомобил Bugatti – трансформери

600 ден.

499 ден.

Преостанато време

Купени:

1

Шифра:

200000000534
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Музички ефеткти
 • Светлосни ефекти
 • Користи 3 АА батерии (не се вклучени)
 • Димензии на пакувањето: 11 х 25 х 8cm
 • Димензии на автомобилот: 23 х 10cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.