19% попуст на автомобил Bumblebee – трансформери во вредност од 800 ден. по цена од 649 ден.

19% попуст на автомобил Bumblebee – трансформери во вредност од 800 ден. по цена од 649 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

19%

Заштеда

151 ден.

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Автомобил Bumblebee – трансформери


Услови

 • Оваа компанија нуди бесплатна испорака на сите НИВНИ производи за нарачка во вредност над 700 ден.
 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Музички ефеткти
 • Светлосни ефекти
 • Користи 3 АА батерии (не се вклучени)
 • Димензии на пакувањето: 30 x 13 x 9,5cm
 • Димензии на автомобилот: 29 x 12 x 9cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ