8 ја следат оваа компанија


Автомобил - робот 2во1

759 ден.

Шифра:

6101

Опис

Карактеристики

 • Робот - автомобил трансформер
 • Димензии автомобил: 17 х 7,5 х 5см
 • Димензии робот: 18,5см
 • Возраст: 8+

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Apollo Toys". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
 • Види ги сите промоции и производи од "Apollo Toys" овде
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Испорака

 • Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 ден..
 • Види ја продавницата на "Аpollo Toys" овде

За компанијата

Претпријатието Аполло Мк ДООЕЛ е меѓународно претпријатие кое започна со работа во Македонија 2008 година нашата дејност е големопродажба на детски играчки и опрема. Нашата цел е да понудиме на нашите ценети купувачи се за детето од раѓање до 8 год. старост.

Со исклучително голем продажен асортиман на играчки за деца на различна возраст и најдобра детска опрема сакаме да ги задоволиме потребите на децата и родителите. На своите ценети купувачи сакаме да им овозможиме патот до нашите производи да биде што е можно пократок, затоа нашето присуство на Македонскиот пазар ќе го зголемуваме во сите градови во Македонија. Значи, таму каде што се нашите купувачи таму сме и ние. Сите наши производи се во најдобрите продавници во Македонија и во сите големи продажни ланци.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.