- 23%

Kids Week! 18% попуст на седиште за во автомобил GO-ONE BABY COAL CHICCO од Enci Menci

9990 ден.

7700 ден.

Преостанато време

Остануваат:

5
 • Pero Nakov 31, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

Опис

Зошто да се одбере:

* Група 1 одобрено според ECE R44/04, од 9-18 кг тежина. Во автомобилот може да се фиксира со 3 точки на отпор на сигурносниот појас.
* Делот за странична заштира на главата и појасите можат да се прилагодат во 6 позиции, со цел да го следат растот на Вашето дете.

УДОБНОСТ
Удобни перничиња за појасите направени од квалитетни материјали за перфектно поставување.

ЕДНОСТАВНО ЗА ФИКСИРАЊЕ
Едноставно за фискирање во автомобил, само следете го водичот на црвениот појас.

СИСТЕМ НА СПУШТАЊЕ
Брзо може да се спушти во 5 позиции, од седечка до лежечка позиција.

ЕДНОСТАВНО ПОДЕСУВАЊЕ
Задно копче за лесно подесување на наслонот за главата и појасите со само една рака.

НАВЛАКА КОЈА СЕ ОТСТРАНУВА
Платно кое лесно се отстранува без да се отстранат појасите за да се превенира неправилно поставување. Се пере машински на 30 степени.

РАСТЕЊЕ
Делот за странична заштира на главата и појасите можат да се прилагодат во 6 позиции, со цел да го следат растот на Вашето дете.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 04.10.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За нарачки над 1800 денари добивате бесплатна достава!
 • За нарачки под 1800 денари потребно е да извршите соодветна доплата зависно од тежина на проиводот
 • За доставата потребно е да се јавите во компанијата Enci Menci по купувањето на купонот за да оставите информации за достава: име и презиме, телефонски број, адреса и кодовите на купонот

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 03.10.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.