За совршено чист автомобил! До 40% на комплетно перење на вашиот автомобил по избор: премиум или VIP перење во Avtoperalna GTC Carwash

За совршено чист автомобил! До 40% на комплетно перење на вашиот автомобил по избор: премиум или VIP перење во Avtoperalna GTC Carwash

Вредност

300 ден.

Попуст

40%

Заштеда

121 ден.

Преостанато време

Купени : 455

 • Гаража ГТЦ Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 26121093‬

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 20:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Комплетно перење на вашиот автомобил по избор:

1. Премиум перење, цена: 300 ден. 179 ден.

 • чистење внатре и надвор
 • чистење пластика, бандажи и гуми
 • освежувач
 • заштитен каросериски восок и заштита на гуми

2. VIP перење, цена: 500 ден. 349 ден.

 • Премиум перење +
 • компресирано чистење со торнадо без пареа
 • длабинско чистење на тапацир со Sonax козметика, пластика и шал табла и бандажи
 • отстранување лесни флеки под притисок на 9 бара

*Понудата важи и за џипови


Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.04.2018 до 30.06.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи и за џипови!
 • Задолжителна е претходна резрвација на термин 
 • Паркингот на возилото е со соодветна доплата

Опис

Препуштете се на професионалците и добијте чист и блескав автомобил!

1. Перење на автомобил - Чистење внатре и надвор, чистење пластика, бандажи и гуми, освежувач, заштитен каросериски восок и заштита на гуми 

2. ВИП Перење - Се од перењето бр 1. + компресирано чистење со торнадо без пареа, длабинско чистење на тапацир со Sonax козметика, пластика и шал табла и бандажи + отстранување лесни флеки под притисок на 9 бара 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

ivanpetrusevski

Vo uslovite ne e navedeno deka parkingot se doplaka

Член на Grouper од: 10-01-2011

Goranjoveski

Паркингот се доплаќа и излегува поскапо отколку на било кое друго место во Скопје. Чекав 4 саати да ми ја исперат колата. Никогаш повеќе нема да купам ваучер од овој сајт

Член на Grouper од: 10-08-2018

Tanjasebanja

Katastrofa. Kupiv vip perenje toa ne bese ni vip ni perenje. Edvaj ismukano, bagaznikot ne go ni otvorile. Ne si trosete ni vreme ni pari

Член на Grouper од: 20-01-2014

jovicak2

Vip perenjeto e poloso od normalno perenje vo bilo koja druga peralna. Staklata ostaveni zamackani, pocisti bea pred perenjeto. Bagaznik ne otvaraat ni da poglednat. Vip perenjeto vo sustina e prskanje so crevo so voda i proagjanje so usisivac vnatre kolku da se rece deka e projdeno. Ne vredi ni 100 denari spored mene, a uste pomalku i parking 3 saati zosto se ceka red.

Член на Grouper од: 31-01-2017
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ