Најдобрата празнична понуда! НАЈГОЛЕМИОТ ПОПУСТ НА ЧАСОВНИЦИ ВО B-WATCH! Купон од 99 ден. со кој добивате 50% попуст на СИТЕ часовници од светските брендови (Casio, Esprit, Festina, Cerruti 1881, Pierre Cardin, Lotus, Swiss Military, Obaku, Puma)

РАСПРОДАДЕНО

Најдобрата празнична понуда! НАЈГОЛЕМИОТ ПОПУСТ НА ЧАСОВНИЦИ ВО B-WATCH! Купон од 99 ден. со кој добивате 50% попуст на СИТЕ часовници од светските брендови (Casio, Esprit, Festina, Cerruti 1881, Pierre Cardin, Lotus, Swiss Military, Obaku, Puma)

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 4176

 • Skopje City Mall 1 кат

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 22:00 Саб-Нед: 10:00 - 22:00
 • ул. Маршал Тито бр. 47 Битола 7000 Битола, Македонија

 • Одведи ме таму

 • 047230130; 078398043

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате 50% попуст на сите часовници од сите брендови во продавниците на B-Watch

 • Купонот важи за сите часовници од големиот асортиман во сите продавници на B-Watch.
 • Еден купон важи за 1 часовник
 • Ако сакате повеќе часовници потребно е да купите повеќе купони.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2016 до 31.12.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите локации на B-Watch!
 • Еден купон важи за 1 часовник
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на B-Watch, а попустот се добива единствено со овој купон
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

- 1920 год. Стефан Салџиев започнува со изучување на часовничарскиот занает.
- 1928 год. Стефан отвара дуќан во Струмица.
- 1960 год. Миодраг – Драган Салџиев отвара дуќан во Старата скопска чаршија кој е најстариот фамилијарен дуќан Zenit
(B – Watch) којшто сè уште функционира и во кој и ден денес се извршуваат сервисните услуги како и продажба на часовници.
- 1991 год. Емилија Богоевска (Салџиева) со сопругот Владимир Богоевски ја продолжуваат семејната традиција.
- 2010 год. во Трговскиот Центар Веро се отвара нов дуќан B – Watch.
- 2010 год. во месец ноември во Градскиот Трговски Центар – Приземје се отвара нов дуќан на B – Watch.
- 2013 год. во месец мај се отвора прв продажен салон во Штип
- 2013 год. во месец декември се отвора нов продажен салон во Capitol Mall, нас. Аеродром, Скопје
- 2015 год. во месец мај се отвора нов продажен салон во Охрид
- 2016 год. во месец август се отвора нов продажен салон во Skopje City Mall

Како компанија стануваме дистрибутери на брендовите :
CASIO, ESPRIT, ESPRIT накит, FESTINA, LOTUS накит, CERRUTI 1881, PIERRE CARDIN, CALYPSO, JAGUAR, HARIBO, SWISS MILITARY и ременчињата HIRSCH.
Исто така на големо задоволство на купувачите (странките) имаме и сопствен сервис кој се наоѓа во Старата Скопска Чаршија.

Визија - Најценет и добро познат бренд за продажба и дистрибуција на часовници во Македонија.

Мисија - Задоволување на барањата и потребите на купувачите во Македонија.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ