Празнична понуда за најдобрите часовници и накит во b watch 1920! Купон од 99 ден. со кој добивате до 70% попуст на часовници од светски брендови (Daniel Klein, Casio, Esprit, Festina, Pierre Cardin, Lotus, Obaku, Polo) и до 30% попуст на накит

Цена

99 ден.

Купени: 717

 • VERO центар

  Одведи ме таму

  023111666; 078252215

  [email protected]

 • ГТЦ секција 5 приземје

  Одведи ме таму

  023109616; 078252231

  [email protected]

 • Outlet Охрид - ул. Климент Охридски бр. 29

  Одведи ме таму

  [email protected]

 • Skopje City Mall 1 кат

  Одведи ме таму

  [email protected]

 • Outlet Струга ул. 15-ти Корпус бр. А1/3-3

  Одведи ме таму

  [email protected]

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате до 70% попуст на сите часовници од сите брендови и до 30% попуст на накит во продавниците на b watch 1920 

 • 70% во Outlet продажните места на b-watch на бредновите: PierreCardin, US Polo, Obaku, Daniel Klein
 • Daniel Klein до 50%
 • Pierre Cardin 50%
 • Esprit до 50%
 • US Polo 30%
 • US Polo накит 30%
 • Lee Cooper 30%
 • Obaku до 30%
 • Casio 30%
 • Swiss Military до 30%
 • Cover 30%
 • Festina 30%
 • Elixa 30%
 • Polo Santa Barbara 20%
 • Millner ocila 20%
 • Elixa накит 10%
 • Citizen 10%
 • G shock 10%
 • Edifice 10%
 • Millner 10%
 • Millner накит 10%

*Еден купон важи за 1 производ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2020 до 10.01.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите локации на b watch 1920!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на b watch 1920, а попустот се добива единствено со овој купон
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

b watch 1920: Приказна која продолжува да се раскажува

Инспирирана од желбата на еден човек да го изучува часовничарскиот занает, од улиците на Струмица, преку Старата Скопска Чаршија, b watch 1920 е приказна која се раскажува низ најголемите градови во Македонија.

Во 1920 година Стефан Салџиев решава да стане часовничар и осум години подоцна отвора дуќан во Струмица.

Во 1960, Драган Салџиев, решавајќи да продолжи да чекори по стапките на својот татко продолжува да ги нуди своите часовничарски услуги во Старата Скопска Чаршија.

Тој дуќан, којшто до ден денес останува место каде што се вршат сервисни услуги и продажба на часовници, е зачетокот на сагата наречена b watch 1920

Речиси еден век по првиот зародиш на идејата, Емилија Богоевска (Салџиева) и сопругот Владимир Богоевски продолжуваат со испишувањето на оваа семејна историја која прераснува во успешна компанија изградена врз традиционални вредности, којашто секојдневно се труди да ги задоволи потребите на модерниот човек.

Како официјални дистрибутери на CASIO, Esprit, Festina, Pierre Cardin, Calypso, Haribo, Daniel Klein, Swiss Military, OBAKU, COVER, U.S.POLO ASSN, Lotus накитот, и ременчињата HIRSCH за Македонија, продажните салони на b watch 1920 се места во кои можат да се задоволат сечии вкусови и продолжуваат да ги сведочат најубавите моменти споделени меѓу нашите потрошувачи.

За компанијата

В-watch 1920: Приказна која продолжува да се раскажува

Инспирирана од желбата на еден човек да го изучува часовничарскиот занает, од улиците на Струмица, преку Старата Скопска Чаршија, В-watch 1920 е приказна која се раскажува низ најголемите градови во Македонија. Во 1920 година Стефан Салџиев решава да стане часовничар и осум години подоцна отвора дуќан во Струмица.

Во 1960, Драган Салџиев, решавајќи да продолжи да чекори по стапките на својот татко продолжува да ги нуди своите часовничарски услуги во Старата Скопска Чаршија. Тој дуќан, којшто до ден денес останува место каде што се вршат сервисни услуги и продажба на часовници, е зачетокот на сагата наречена В-watch 1920.

Речиси еден век по првиот зародиш на идејата, Емилија Богоевска (Салџиева) и сопругот Владимир Богоевски продолжуваат со испишувањето на оваа семејна историја која прераснува во успешна компанија изградена врз традиционални вредности, којашто секојдневно се труди да ги задоволи потребите на модерниот човек.

Како официјални дистрибутери на CASIO, Esprit, Festina, Pierre Cardin, Calypso, Haribo, Daniel Klein, Swiss Military, OBAKU, COVER, U.S.POLO ASSN, Lotus накитот, и ременчињата HIRSCH за Македонија, продажните салони на b watch 1920 се места во кои можат да се задоволат сечии вкусови и продолжуваат да ги сведочат најубавите моменти споделени меѓу нашите потрошувачи.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.