Празнични попусти во B-watch 1920! Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% попуст на часовници и накит од светски брендови: Citizen, Swiss Military, Emporio Armani, Hugo Boss, Festina, Tommy Hilfiger, Edifice, G shock, Casio и многу други

Цена

99 ден.

Купени: 165

 • VERO центар

  Одведи ме таму

  023111666; 078252215

  contact@b-watch.com.mk

 • ГТЦ секција 5 приземје

  Одведи ме таму

  023109616; 078252231

  contact@b-watch.com.mk

 • Outlet - Стара Скопска чаршија

  Одведи ме таму

  contact@b-watch.com.mk

 • Capitol Mall

  Одведи ме таму

  contact@b-watch.com.mk

 • ул. Маршал Тито бр. 47 Битола

  Одведи ме таму

  contact@b-watch.com.mk

 • Skopje City Mall 1 кат

  Одведи ме таму

  contact@b-watch.com.mk

 • East Gate Mall, Skopje 1000, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  contact@b-watch.com.mk

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% попуст на часовници и накит од светски брендови во продавниците на B-watch 1920

 • 50% попуст: US Polo, Daniel Klein, Esprit (Rose Gold)
 • 40% попуст: Polo Santa Barbara (Rose gold, Gold), D:TIME
 • 30% попуст: Obako, Festina, Lee Cooper, Swiss Military, AM PM, Daniel Klein, Polo Santa Barbara (Silver), Esprit (Silver), Elixa, Cover, Strand
 • 20% попуст: Casio, Citizen, Michael Kors, Armani, Boss, Tommy Hilfiger, G shock, Edifice, Lotus, Lotus Smart, Boss
 • 10% попуст: Polo Exchange, Millner

*Еден купон важи за 1 производ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.12.2021 до 12.01.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите локации на B-watch 1920!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на B-watch 1920, а попустот се добива единствено со овој купон
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден, прв услужен
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат

За компанијата

В-watch 1920: Приказна која продолжува да се раскажува

Инспирирана од желбата на еден човек да го изучува часовничарскиот занает, од улиците на Струмица, преку Старата Скопска Чаршија, В-watch 1920 е приказна која се раскажува низ најголемите градови во Македонија. Во 1920 година Стефан Салџиев решава да стане часовничар и осум години подоцна отвора дуќан во Струмица.

Во 1960, Драган Салџиев, решавајќи да продолжи да чекори по стапките на својот татко продолжува да ги нуди своите часовничарски услуги во Старата Скопска Чаршија. Тој дуќан, којшто до ден денес останува место каде што се вршат сервисни услуги и продажба на часовници, е зачетокот на сагата наречена В-watch 1920.

Речиси еден век по првиот зародиш на идејата, Емилија Богоевска (Салџиева) и сопругот Владимир Богоевски продолжуваат со испишувањето на оваа семејна историја која прераснува во успешна компанија изградена врз традиционални вредности, којашто секојдневно се труди да ги задоволи потребите на модерниот човек.

Како официјални дистрибутери на CASIO, Esprit, Festina, Pierre Cardin, Calypso, Haribo, Daniel Klein, Swiss Military, OBAKU, COVER, U.S.POLO ASSN, Lotus накитот, и ременчињата HIRSCH за Македонија, продажните салони на b watch 1920 се места во кои можат да се задоволат сечии вкусови и продолжуваат да ги сведочат најубавите моменти споделени меѓу нашите потрошувачи.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.