Специјална летна акција во b watch 1920! Купон од 99 ден. со кој добивате 40% попуст на женски и машки часовници и накит во b watch 1920

РАСПРОДАДЕНО

Специјална летна акција во b watch 1920! Купон од 99 ден. со кој добивате 40% попуст на женски и машки часовници и накит во b watch 1920

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 644

Можност за достава
 • Skopje City Mall 1 кат

 • contact@b-watch.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 22:00 Саб-Нед: 10:00 - 22:00

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате 40% попуст на часовници и накит

 • Купонот важи за сите машки и женски модели на целиот асортиман на часовници и накит
 • Еден купон важи за 1 часовник или 1 парче накит

*Дел од брендовите на часовници достапни во b watch 1920: Casio, Obaku, Esprit, Pierre Cardin, Festina, Swiss Military, Cover, U.S. Polo ASSN


Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.07.2017 до 20.08.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите локации на b watch 1920
 • Купонот важи за женски и машки часовници, накит и ремчиња освен G-Shock
 • Акцијата не се комбинира со претходно купени производи
 • Акцијата не се комбинира со други попусти и акции
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Акцијата не важи за часовниците, накитот и ремчињата што се со цена помала од 3000 денари
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на b watch 1920, а попустот се добива единствено со овој купон
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Ограничени количини!

Опис

За компанијата

- 1920 год. Стефан Салџиев започнува со изучување на часовничарскиот занает.
- 1928 год. Стефан отвара дуќан во Струмица.
- 1960 год. Миодраг – Драган Салџиев отвара дуќан во Старата скопска чаршија кој е најстариот фамилијарен дуќан Zenit
(B – Watch) којшто сè уште функционира и во кој и ден денес се извршуваат сервисните услуги како и продажба на часовници.
- 1991 год. Емилија Богоевска (Салџиева) со сопругот Владимир Богоевски ја продолжуваат семејната традиција.
- 2010 год. во Трговскиот Центар Веро се отвара нов дуќан B – Watch.
- 2010 год. во месец ноември во Градскиот Трговски Центар – Приземје се отвара нов дуќан на B – Watch.
- 2013 год. во месец мај се отвора прв продажен салон во Штип
- 2013 год. во месец декември се отвора нов продажен салон во Capitol Mall, нас. Аеродром, Скопје
- 2015 год. во месец мај се отвора нов продажен салон во Охрид
- 2016 год. во месец август се отвора нов продажен салон во Skopje City Mall

Како компанија стануваме дистрибутери на брендовите :
CASIO, ESPRIT, ESPRIT накит, FESTINA, LOTUS накит, CERRUTI 1881, PIERRE CARDIN, CALYPSO, JAGUAR, HARIBO, SWISS MILITARY и ременчињата HIRSCH.
Исто така на големо задоволство на купувачите (странките) имаме и сопствен сервис кој се наоѓа во Старата Скопска Чаршија.

Визија - Најценет и добро познат бренд за продажба и дистрибуција на часовници во Македонија.

Мисија - Задоволување на барањата и потребите на купувачите во Македонија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ