Специјална летна акција во b watch 1920! Купон од 99 ден. со кој добивате 40% попуст на женски и машки часовници и 20% на селектирана колекција на часовници од брендовите Esprit, G-Schock, Edifice, Swiss Military, Cover, Daniel Klein и многу други

РАСПРОДАДЕНО

Специјална летна акција во b watch 1920! Купон од 99 ден. со кој добивате 40% попуст на женски и машки часовници и 20% на селектирана колекција на часовници од брендовите Esprit, G-Schock, Edifice, Swiss Military, Cover, Daniel Klein и многу други

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 546

 • Skopje City Mall 1 кат

 • contact@b-watch.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 22:00 Саб-Нед: 10:00 - 22:00
 • ул. Маршал Тито бр. 74, Тетово

 • 023084 720

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • 40% попуст на богатиот асортиман на женски и машки часовници
 • 20% попуст на селектирани модели од новата колекција на Esprit, G-Schock, Edifice, Swiss Military, Cover, Daniel Klein

*Еден купон важи за 1 часовник

*Дел од брендовите на часовници достапни во b watch 1920: Swiss Military, Obaku, Festina, Esprit, US Polo Assn, Casio, Cover, Pierre Cardin, Daniel Klein, Lotus и многу други

ГЛАСАЈ за твојот омилен бренд на часовник ТУКА


Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.07.2018 до 31.07.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите локации на b watch 1920
 • Акцијата не се комбинира со претходно купени производи
 • Акцијата не се комбинира со други попусти и акции
 • Еден купон важи за еден производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Акцијата важи за производи со цена повисока од 3000 денари
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на b watch 1920, а попустот се добива единствено со овој купон
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Ограничени количини!

Опис

За компанијата

- 1920 год. Стефан Салџиев започнува со изучување на часовничарскиот занает.
- 1928 год. Стефан отвара дуќан во Струмица.
- 1960 год. Миодраг – Драган Салџиев отвара дуќан во Старата скопска чаршија кој е најстариот фамилијарен дуќан Zenit
(b watch 1920) којшто сè уште функционира и во кој и ден денес се извршуваат сервисните услуги како и продажба на часовници.
- 1991 год. Емилија Богоевска (Салџиева) со сопругот Владимир Богоевски ја продолжуваат семејната традиција.
- 2010 год. во Трговскиот Центар Веро се отвара нов дуќан b watch 1920
- 2010 год. во месец ноември во Градскиот Трговски Центар – Приземје се отвара нов дуќан на B – Watch.
- 2013 год. во месец мај се отвора прв продажен салон во Штип
- 2013 год. во месец декември се отвора нов продажен салон во Capitol Mall, нас. Аеродром, Скопје
- 2015 год. во месец мај се отвора нов продажен салон во Охрид
- 2016 год. во месец август се отвора нов продажен салон во Skopje City Mall
-2017 год во месец март се отвара нов продажен салон во Битола
- 2018 год во месец јуни се отвара нов продажен салон во Тетово

Како компанија стануваме дистрибутери на брендовите :

CASIO, ESPRIT, ESPRIT накит, FESTINA, LOTUS накит, DANIEL KLEIN, PIERRE CARDIN, OBAKU, PUMA, US. POLO Assn,  CALYPSO, , HARIBO, SWISS MILITARY, COVER и ременчињата HIRSCH.

Исто така на големо задоволство на купувачите (странките) имаме и сопствен сервис кој се наоѓа во Старата Скопска Чаршија.

Визија - Најценет и добро познат бренд за продажба и дистрибуција на часовници во Македонија.

Мисија - Задоволување на барањата и потребите на купувачите во Македонија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.