14% попуст на BaByliss машинка за шишање коса + 1 година гаранција + бесплатна достава во вредност од 1100 ден. по цена од 949 ден.

РАСПРОДАДЕНО

14% попуст на BaByliss машинка за шишање коса + 1 година гаранција + бесплатна достава во вредност од 1100 ден. по цена од 949 ден.

Цена

949 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,100 ден.

Попуст

14%

Заштеда

151 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

BaByliss машинка за шишање коса

 • 1 година гаранција
 • Бесплатна достава

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.06.2017 до 31.12.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • x 1 машинка за шишање коса
 • Модел: BaByliss E695E
 • 3mm прецизност
 • Содржи чешел
 • Масло за подмачкување и четка за чистење
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ