Ново во BackYard! Неодолив хот дог приготвен на вулкански камења! До 47% попуст на хот дог со виршла или колбас и вкус по избор во BackYard Bar and Kids Area

РАСПРОДАДЕНО

Ново во BackYard! Неодолив хот дог приготвен на вулкански камења! До 47% попуст на хот дог со виршла или колбас и вкус по избор во BackYard Bar and Kids Area

Цена

69 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

120 ден.

Попуст

43%

Заштеда

51 ден.

Купени : 91

 • ул. “Димитрие Чуповски” (позади гимназијата Јосип Броз Тито) 1000 Скопје, Македонија

 • 078744822

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Хот дог со виршла или колбас со вкус по избор :

 • Red Hot Chilly Dog (црвен мексички сос, BBQ сос, чили, кашкавал, кисели краставички)
 • Cheese 4 Dog (пармезан, горгонзола, моцарела, гауда, чипс од сланина)
 • BackYard Hot Dog (honey mustard сос, карамелизиран кромид, backyard сос од павлака и печурки, кашкавал и кисели краставички)

*Секој хот дог се приготвува на скара со вулкански камења


Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.12.2017 до 07.01.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата не важи за носење
 • Од понеделник до петок купонот може да се користи од 14:00-24:00 часот, а за време на викенд купонот може да се користи во текот на целиот ден.

Опис

Ново во BackYar Bar and Kids Area!

Хот дог приготвен на уникатен начин - на скара со вулкански камења! Со ваквиот начин на подготoвка се задржува оргиналниот вкус на сите месни производи и се добива ефектот на традиционално приготвена скара.

Уживајте во примамливите вкусеви до максимум во пријатна атмосфера во центарот на градот. Модерено и уникатно место кое ќе биде Вашето омилено катче. 

Уживајте во вкусовите на храната подготвена од врвните мајстори и опуштете се заедно со Вашето друштво.  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ