47% попуст на ребра - Smoked baby ribs BBQ 1kg во "BackYard Bar and Kids Area" во вредност од 750 ден. по цена од 390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

47% попуст на ребра - Smoked baby ribs BBQ 1kg во "BackYard Bar and Kids Area" во вредност од 750 ден. по цена од 390 ден.

Цена

390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

750 ден.

Попуст

47%

Заштеда

350 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 22

 • ул. “Димитрие Чуповски” (позади гимназијата Јосип Броз Тито) 1000 Скопје, Македонија

 • 078744822

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Ребра - Smoked baby ribs BBQ (1kg)

 • Ако го искористите купонот за Велигденските празници добивате 20% на сите пијалоци во Back Yard

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.04.2017 до 19.05.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација и најава бијдеќи потребна е мин. 30 мин подготовка на реброто.
 • Понудата не важи "за носење"
 • Купонот може да се користи било кој ден од 14ч до 24ч, а вторник - чететврток од 14ч до 20ч.

Опис

BackYard Bar and Kids Area е комфорен локал во центарот на Скопје. Модерено и уникатно место кое ќе биде Вашето омилено катче. 

Уживајте во вкусовите на храната подготвена од врвните мајстори и опуштете се заедно со Вашето друштво. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ