До 39% попуст на сендвич по избор: Heisenburger, Baking bread, Avokado Chikend сендвич или Beaking bread dog во Baking Bread

РАСПРОДАДЕНО

До 39% попуст на сендвич по избор: Heisenburger, Baking bread, Avokado Chikend сендвич или Beaking bread dog во Baking Bread

Цена

69 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

110 ден.

Попуст

37%

Заштеда

41 ден.

Купени : 267

 • Видое Смилевски Бато 1613, бр.2 - локал 2

 • 078432753

 • misesk_88@hotmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 06-24 Саб-Нед: 10-24

Добивате

Јадење по избор:

 • Heisenburger, цена: 160 ден. 115 ден.
 • Baking bread burger, цена: 170 ден. 115 ден.
 • Avokado Chikend сендвич, цена: 190 ден. 115 ден.
 • Beaking bread dog, цена: 110 ден. 69 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.09.2018 до 29.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • При нарачка на над 3 бургери пожелна е претходна нарачка
 • Понудата важи и за во ресторанот и за носење
 • Понудата може да се користи секој ден до 20 часот, освен недела (компанијата не работи во недела)

Опис

Состав на бургерите:

 • Heisenburger - бургер лепче, плескавица, димен кашкавал, карамеилизиран кромид, ајсберг, домат, бургер сос
 • Baking bread burger - бургер лепче, плескавица, кашкавал, bacon jam, похован кромид и кисели краставички
 • Avokado Chikend сендвич - бургер лепче, пилешки стек, кашкавал, сланина, авокадо сос, ајсберг, домат
 • Baking bread dog - ход дог лепче, виршла, сланина, кашкавал, похован кромид, кари мајонез

Тазе маалски пецива и сендвичи, од кои се станува зависен!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.