94% попуст на online курс за CPD-Certified Christmas Baking Bundle + сертификат од International Open Academy во вредност од 18 414 ден. (297 €) по цена од 1178 ден. (19 €)

Цена

1178 ден.

Вредност

18414 ден.

Попуст

94%

Заштеда

17236 ден.

Преостанато време

Добивате

CPD-Certified Christmas Baking Bundle + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.12.2022 до 22.11.2023
 • Курсот се изведува online 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

Get cooking and impress guests with delicious treats this Holiday season. Whether you're hosting dinner, bringing dessert, or want a unique new gift idea for the foodies in your life, the CPD-Certified Christmas Baking Bundle is here to help.This bundle includes three accredited courses: Sophisticated Baking and Cake Design, Bread Making, and Edible Gifts.Create gorgeous cakes with silky icing, learn how to bake bread with your own two hands, and go step-by-step through 20 different edible gift recipes that are simple and fun to create.This the season to celebrate, so get cooking with this bundle.

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.