2 ја следат оваа компанија


 • Новачки Пат 1, Битола, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 327 399

  makotehnadooel@gmail.com

Опис

Антибактериски гел за дезинфекција на раце без употреба на вода и сапун активна компонента 70% алкохол .

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака за нарачки над 699 денари на цела територија на Македонија на сите нивни производи
 • За нарачки под 699 денари се доплаќа 145 денари
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 075 327 399
 • Види ја продавницата на "МАKOTEHNA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

MAKOTEHNA® - Компанија за производство на хемиски средства за професионална употреба која датира од 1996 година.

Нудиме палета на производи во областа на хигиена во хотелско-ресторанско, болници, компании, прехранбена индустрија, машинска индустрија, комплетна програма за авто-козметика. 

Располагаме со околу 70 сертифицирани производи.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.