Вистинска релаксација во Разлог (01.04 - 30.06.2019)! 30% попуст на пакет од 1, 2, 3, 5 или 7 ноќевања со појадок или појадок и вечера во студио или апартман со една спална за две лица + користење на СПА центар во The Balkan Jewel Hotel

Цена од

1984 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2834 ден.

Попуст

30%

Заштеда

850 ден.

Купени: 14

Добивате

Понудата е за двајца за пакет ноќевања во сместување по избор

Опции на понудата:

1 BB ноќевање за двајца во студио 2,834 ден. (46 еур)
1,984 ден. (32 еур)
1 HB ноќевање за двајца во студио 4,340 ден. (70 еур)
3,038 ден. (49 еур)
2 BB ноќевање за двајца во студио 5,580 ден. (90 еур)
3,906 ден. (63 еур)
2 HB ноќевање за двајца во студио 8,680 ден. (140 еур)
6,076 ден. (98 еур)
3 BB ноќевање за двајца во студио 8,149 ден. (131 еур)
5,704 ден. (92 еур)
3 HB ноќевање за двајца во студио 12,666 ден. (204 еур)
8,866 ден. (143 еур)
5 BB ноќевање за двајца во студио 13,286 ден. (214 еур)
9,300 ден. (150 еур)
5 HB ноќевање за двајца во студио 20,637 ден. (333 еур)
14,446 ден. (233 еур)
7 BB ноќевање за двајца во студио 18,334 ден. (296 еур)
12,834 ден. (207 еур)
7 HB ноќевање за двајца во студио 28,254 ден. (456 еур)
19,778 ден. (319 еур)
1 BB ноќевање за двајца во апартман 3,366 ден. (54 еур)
2,356 ден. (38 еур)
1 HB ноќевање за двајца во апартман 4,960 ден. (80 еур)
3,472 ден. (56 еур)
2 BB ноќевање за двајца во апартман 6,820 ден. (110 еур)
4,774 ден. (77 еур)
2 HB ноќевање за двајца во апартман 9,831 ден. (159 еур)
6,882 ден. (111 еур)
3 BB ноќевање за двајца во апартман 9,831 ден. (159 еур)
6,882 ден. (111 еур)
3 HB ноќевање за двајца во апартман 14,349 ден. (231 еур)
10,044 ден. (162 еур)
5 BB ноќевање за двајца во апартман 16,120 ден. (260 еур)
11,284 ден. (182 еур)
5 HB ноќевање за двајца во апартман 23,471 ден. (379 еур)
16,430 ден. (265 еур)
7 BB ноќевање за двајца во апартман 22,054 ден. (356 еур)
15,438 ден. (249 еур)
7 HB ноќевање за двајца во апартман 32,151 ден. (519 еур)
22,506 ден. (363 еур)

Во цената е вклучено:

 • Бесплатно користење на Спа ценатрот (внатрешен базен со топла вода 30-33 С˚, џакузи, сауна, парна бања, лежалки, фитнес центар)
 • Бесплатен транспорт до Банско, гондолата и Разлог со автобус
 • Детско катче
 • Бесплатен паркинг
 • Интернет
 • Користење на Playstation во лоби барот
 • Билијард и тениска маса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2019 до 30.06.2019
 • Едно лице може да купи повеќе купони и да ги комбинира за повеќе ноќевања
 • Пред купување на ваучерот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • За дете до 5.99 години на дополнителен кревет е бесплатно
 • Доплати:
 • За дете од 6 до 11.99 години на дополнителен кревет се доплаќа 7 евра за BB ноќевање или 11 евра за HB ноќевање
 • За дете над 12 години и за трет возрасен на дополнителен кревет се доплаќа 10 евра за BB ноќевање или 18 евра за HB ноќевање
 • Сите доплати се прават дирекно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Потребно е да приложите отпечатен ваучерот при пристигнувањето во хотелот
 • Доколку не го искористите ваучерот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Комплексот "The Balkan Jewel" се наоѓа во подножјето на планината Пирин и се граничи со Пирин Голф теренот дизајниран од легендарниот Иан Уузнам. Комплексот располага со 160 пространи и модерно опремени апартмани со комплетно опремена кујна, подно греење, кабловска TV, бесплатен интернет, сеф и телефон. Ќе најдете пријатни катчиња за игра и забава, како за возрасни, така и за деца. Хотелот располага со удобна сала за конференции, состаноци и настани. Во ресторанот ќе ве пречека добро истрениран тим.

Хотелот располага со лоби бар, рецепција, ресторан, спа центар, фитнес, конференциска сала и детско катче.

Ресторанот е на 80 метри квадратни и е погоден за организирање коктели, семејни прослави и банкети. На располагање е и летна градина со капацитет од 70 места. Ресторанот нуди разновидност на вкусна традиционална бугарска и интернационална кујна (вклучувајќи и италијанска паста) и лимитирана селекција од бугарски вина која ќе гo задоволи секој префинет вкус.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.